مهر 24, 1399 20:25 Asia/Tehran [Updated: بهمن 07, 1399 17:19 Asia/Tehran]
  • بازگشت نوبخت به سازمان برنامه و بودجه

رئیس سازمان برنامه و بودجه پس از حدود یک هفته‌ حضور در بیمارستان، با بهبود نسبی از بیماری کرونا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دوره قرنطینه خود را به دفتر کارش در این سازمان منتقل کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «محمدباقر نوبخت» معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه روز پنجشنبه در پیامی با قدردانی از مراقبت‌های مسئولانه و دلسوزانه کادر درمان، برای ملت عزیز ایران آرزوی سلامتی و برای مبتلایان شفای عاجل مسألت کرد.

نوبخت با اشاره به اینکه با اجازه پزشکان از امروز دوره قرنطینه‌ را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دفتر کارش در سازمان برنامه و بودجه منتقل کرده است، افزود، با یاری مستمر همکاران سخت‌کوشم برای «پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارکنان در مهرماه»، «تکمیل همسان‌سازی حقوق بازنشستگان»، «تکمیل پرداخت اعتبارات تکمیل طرح‌های عمرانی»، «تأدیه مطالبات باقی‌مانده کادر بهداشت و درمان» و «صدور مجوز فوق‌العاده شغل ویژه برای افراد مشمول با اعلام اعتبار مورد نیاز از سوی وزارت بهداشت» اقدام می‌کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه، 19 مهرماه در پیام توئیتری نوشت، پس از معاینه در یک مرکز درمانی و دریافت پاسخ مثبت تست تشخیص کرونا به توصیه پزشکان و برای بررسی بیشتر تحت نظر هستم. 113

بیشتر بخوانید:

جان باختن 256 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در کشور

جهانپور: بیش از 20 میلیون ایرانی در معرض خطر شدید کرونا قرار دارند

سایه تحریم‌های ظالمانه آمریکا بر مبارزه با کرونا در ایران

کلیدواژه