مهر 30, 1399 12:33 Asia/Tehran [Updated: مهر 30, 1399 13:38 Asia/Tehran]
  • مشابه‌سازی تهدیدهای دشمن با صحنه‌های واقعی جنگ در رزمایش تخصصی پدافند هوایی

سمنان: ایران پرس- فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء (ص) در حاشیه رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 99، گفت: در این رزمایش رزمندگان و فرماندهان کلیه اقدامات تهدیدآمیز دشمن را مشابه صحنه‌های واقعی جنگ کشف و سرکوب کردند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سرلشکر «غلامعلی رشید»، با اشاره به ویژگی‌های بارز و منحصربه‌فرد این رزمایش، عنوان کرد: از ویژگی‌های این رزمایش این بود که همه حرکات، روش‌ها و تاکتیک‌های که به کار گرفته شد، بیشترین انطباق را با دکترین عملیاتی نیروهای مسلح ما داشت.

سرتیپ دوم عباس فرج‌پور، سخنگوی رزمایش نیز با بیان اینکه در این رزمایش طرح‌های دفاع هوایی با سنجش واقعیت‌های نبرد واقعی و شناخت دقیق از توانمندی‌های دشمن طراحی شده و برای کلیه زوایای پیدا و پنهان در لایه‌های مختلف پدافندی تدابیر لازم اتخاذ شده است، عنوان کرد: فرماندهان در پدافند هوایی با نکته‌سنجی و بررسی نقاط ضعف و قوت طرح‌های دفاعی و اقدام و عمل هوشمندانه، توانسته‌اند آسمانی امن را در سایه اقتدار خود فراهم کنند.

رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی"مدافعان آسمان ولایت ۹۹" از امروز چهارشنبه با مشارکت یگان‌های نیروی پدافند هوایی ارتش، نیروی هوافضای سپاه و نیروی هوایی ارتش آغاز شده است.//114

بیشتر بخوانید:

شعار رزمایش مدافعان آسمان 99: آسمان امن در سایه اقتدار پدافند هوایی

آغاز رزمایش مشترک ارتش و سپاه با رمز یا رسول الله 

ارتش و سپاه در رزمایش تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت در ایران

 

کلیدواژه

کامنت