دی 21, 1399 07:59 Asia/Tehran [Updated: فروردین 29, 1400 14:30 Asia/Tehran]
  •  ضرورت مقابله پاکستان با تعرض تروریست‌ها به مسلمانان 

قم- ایران پرس:جامعه مدرسین حوزه علمیه قم : دولتمردان پاکستانی موظف هستند حافظ خون و جان مسلمانان باشند و دست گروه‌های تروریستی و تکفیری‌ها را از تعرض بر جان مسلمانان باز دارند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در واکنش به جنایت کشتار کارگران شیعه معدن زغال‌سنگ بلوچستان در بیانیه‌ای یادآور شد: حادثه دلخراش و خونین کشتار کارگران شیعه معدن زغال‌سنگ در ایالت بلوچستان پاکستان که در نهایت قساوت و سبعیت توسط تروریست‌های داعشی صورت گرفت، فاجعه‌ای دردناک و غم‌انگیز است.

در ادامه این بیانیه آمده است: دستان جنایتکار، قلب‌های کینه‌جو و جهل و تعصب تکفیری‌ها، امروز تحت هدایت سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی استکبار است و این جانیان در پناه حمایت‌های آنان خونریزی و جنایت می‌کنند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن ابراز همدردی با خانواده‌ شهدای این حادثه، تاکید کرد: پیگیری‌های قضایی و امنیتی و همچنین قصاص جنایتکاران از مطالبات به‌حق و مسلم خانواده‌های داغدار است و مقامات پاکستانی باید تا تحقق کامل مطالبات و اجرای عدالت پیگیر باشند.

مهاجمان ناشناس در منطقه «مچ» Machh بلوچستان پاکستان سوم ژانویه، 11 تَن از معدنچیان را ربودند و با انتقال آنان به یک نقطه دورتر به ضرب گلوله همه آن‌ها‎ را به شهادت رساندند؛ گروه تروریستی داعش مسئولیت این جنایت را برعهده گرفت.112

بیشتر بخوانید:

داعش مسئولیت حمله تروریستی بلوچستان پاکستان را برعهده گرفت

کلیدواژه