بهمن 09, 1399 14:16 Asia/Tehran [Updated: اسفند 14, 1399 14:41 Asia/Tehran]
  • بهبودی حدود یک میلیون و 190 هزار نفر از مبتلایان به کرونا در ایران

تهران- ایران پرس: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران از بهبودی حدود یک میلیون و 190 هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «سیما سادات لاری» سخنگوی وزارت بهداشت ایران روز پنج شنبه درباره آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور گفت، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، در 24 ساعت گذشته، ۶ هزار و ۵۲۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۵۴۶ نفر از آنها بستری شدند و به بقیه بیماران نیز به‌ صورت سرپایی خدماتی ارائه شد.

لاری با بیان اینکه مجموع بیماران کووید- 19 در ایران به یک میلیون و 398 هزار و 841 نفر رسیده است، افزود، در 24 ساعت گذشته، 85 بیمار کووید- 19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۵۷ هزار و ۷۳۶ نفر رسیده است.

سخنگوی وزارت بهداشت ایران در ادامه خاطرنشان کرد، تاکنون یک میلیون و ۱۸۹ هزار و ۹۷۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در جهان نیز به بیش از یکصد و یک میلیون نفر رسیده است که از این تعداد بیش از دو میلیون نفر جان خود را از دست دادند و بیش از 73 میلیون نفر هم بهبود یافته‌اند.

118

بیشتر بخوانید: 

فوت 79 بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته

آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کشور، فوت 98 بیمار در شبانه روز گذشته

 

کلیدواژه