بهمن 24, 1399 10:37 Asia/Tehran [Updated: بهمن 24, 1399 10:42 Asia/Tehran]
  • تاکید قالیباف بر توسعه همکاری‌ها بین ایران و چین

تهران- ایران پرس: رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام‌های جداگانه به روسای کمیته دائمی کنگره ملی و مجلس مشورتی جمهوری خلق چین فرارسیدن سال نو چینی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «محمدباقر قالیباف» در پیام‌هایی جداگانه به «لی جان شو» رییس کمیته دائمی کنگره ملی و «وانگ یانگ» رئیس مجلس مشورتی جمهوری خلق چین فرارسیدن سال نو چینی را تبریک گفت و بر توسعه و گسترش همکاری‌های دوستانه بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین در عرصه های گوناگون تأکید کرد. 

رییس مجلس شورای اسلامی در متن پیام خود ضمن قدردانی از گفت وگوهای سازنده در نشست مجازی اخیر گفت: "مایلم بر باور مشترک مجالس دو کشور مبنی بر توسعه و گسترش همکاری‌های دوستانه در حوزه‌های گوناگون که از اصول راهبردی سیاست خارجی در کشور است، تاکید کرده و تصریح کنم، مجلس شورای اسلامی از هرگونه اقدامی برای تحکیم و تقویت روابط راهبردی فی مابین حمایت و پشتیبانی می‌کند."

قالیباف در این پیام خاطرنشان کرد: "اطمینان دارم، با مساعی مشترک شاهد فصل نوینی از همکاری های مشترک خواهیم بود. فرصت را مغتنم شمرده، سلامتی، شادکامی و بهروزی ملت و دولت کشور دوست جمهوری خلق چین را آرزومندم."

117

بیشتر بخوانید:

ظریف سال جدید چینی را تبریک گفت

 

کلیدواژه