اسفند 03, 1399 13:24 Asia/Tehran [Updated: فروردین 29, 1400 14:30 Asia/Tehran]
  • سرلشکر باقری: تلاش آمریکا برای بازگشت به برجام نشان اقتدار ایران است

تهران- ایران پرس: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دولت آمریکا امروز تلاش دارد با حداقل امتیاز به برجام برگردد که نشان از اقتدار چشمگیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سرلشکر «محمد باقری»رئیس ستادکل نیروهای مسلح روز یکشنبه در دیدار با آیت‌الله «حسین نوری همدانی» از مراجع عظام تقلید در قم افزود: امروز وارد دوره جدیدی شده‌ایم که با مدیریت رهبر معظم انقلاب اسلامی با کاهش تحریم‌ها و عقب‌نشینی دشمن مواجه خواهیم شد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به شکست سیاست‌های تمامیت‌خواهانه دشمن در قبال جمهوری اسلامی ایران، افزود: ملت ایران امروز همچون گذشته به برکت خون شهیدان سربلند و سرافراز به راه و مسیر خود ادامه می‌دهد.

سرلشکر باقری بابیان اینکه در یکی دو ماه آخر دولت ترامپ فشارهای دشمن نسبت به گذشته سنگین‌تر شد و در منطقه تحرکاتی انجام داد، گفت: در این بازه زمانی به امر فرماندهی معظم کل قوا، نیروهای مسلح ایران ۱۰ رزمایش را در سراسر ایران برگزار کردند.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح افزود: این رزمایش‌ها در حوزه‌های مختلف موشکی، هواپیماهای بدون سرنشین، دریایی و پدافند هوایی برگزار و سبب شد تا شیطنت‌های دشمن در منطقه پایان بگیرد و مجبور شود که منطقه را ترک کند و امنیت ایران به‌خوبی حفظ شد.112

بیشتر بخوانید:

 سرلشکر باقری: تمدن غربی در مقابله با انقلاب اسلامی به بن بست راهبردی رسیده است

کلیدواژه