اسفند 05, 1399 21:40 Asia/Tehran [Updated: اسفند 05, 1399 21:46 Asia/Tehran]
  • بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در بیانیه ای حمایت خود را از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره وحدت میان قوای مقننه و مجریه اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «حسینعلی حاجی دلیگانی»، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه بیانیه 214 نفر از نمایندگان را در لبیک به بیانات حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره وحدت میان قوای مقننه و مجریه قرائت کرد.

در این بیانیه تاکید شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشکر و امتنان خود را نسبت به حسن نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر تأیید قانون «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها» اعلام کرده و آن را سند افتخاری برای مجلس می‌دانند.

در این بیانیه آمده است به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر یکپارچگی و حفظ صدای وحدت لبیک می‌گوئیم.

نمایندگان مجلس در این بیانیه تاکید کردند، مجلس یازدهم با آگاهی نسبت به این ضرورت و در جهت پاسداشت نخبگان و شهدای عزیز هسته ای و با علم به کارشکنی‌های چند ساله نظام استکبار در تحقق و تقویت این حق، اقدام به وضع قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران و الزام دولت به اجرای آن کرده است.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در این بیانیه تاکید کردند از هر گونه ابتکار مشترک مجلس و دولت در راستای اجرای این قانون عزت بخش استقبال کرده و پیشقدم می‌شویم.

رهبر معظم انقلاب اسلامی روز گذشته در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، تاکید کردند مجلس و دولت اختلاف‌نظر امروزشان را (در زمینه نحوه اجرای قانون راهبردی لغو تحریم ها) حل کنند تا نشان‌دهنده دوصدایی نباشد.//114

کلیدواژه