اسفند 10, 1399 15:34 Asia/Tehran [Updated: اسفند 10, 1399 15:47 Asia/Tehran]
  • مشارکت دانشجویان ایرانی در ساخت موتورهای جت

فرمانده نیروی هوایی ارتش از مشارکت دانشجویان ایرانی در ساخت تجهیزات دفاعی مورد نیاز از جمله موتورهای جت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی امروز یکشنبه در مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات سراسری دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش که در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری برگزار شد، گفت: امروز دانشجویان ایرانی در ساخت تجهیزات دفاعی مورد نیاز مشارکت می‌کنند و در دانشگاه‌های ارتش موتور جت می‌سازیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به توانمندی دانشی نیرو‌های جوان و دانشجویان دانشگاه‌های ارتش افزود: دانشجویان ما از بهترین‌های رشته خودشان در داخل کشور و حتی در سطح جهان هستند؛ چرا که این عزیزان مهارت را در کنار دانش نظری می‌آموزند و کارگاه‌های موثری امروز در اختیار دانشجویان‌مان قرار گرفته است.

امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده تاکید کرد امروز برخی کارگاه‌های دانشگاه‌های ما قادر به ساخت نسل‌های مختلف موتور‌های جت هستند و از مطالبات جدی ما این است که مسئولان آموزش، ساعات آموزش کارگاهی را افزایش دهند.

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش نیز امروز در این مراسم گفت: باید برای مقابله با تهدیدهای آینده آماده شویم؛ پس برای این کار به علم و دانش توجه کرده و با پیشبرد حرکت علمی برای مقابله با تهدیدات آینده آمادگی پیدا می‌کنیم. //114

بیشتر بخوانید:

سرتیپ نصیرزاده: توان نظامی نیروهای مسلح ایران برای دفاع از تمامیت ارضی است

سرتیپ نصیرزاده: جت آموزشی «یاسین» مطابق با استانداردهای جهانی ساخته شده است

کلیدواژه