فروردین 03, 1400 18:12 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 13, 1400 22:24 Asia/Tehran]
  • فرمانده سپاه در پیامی به فرمانده کل قوا: عوارض تحریم‌های ظالمانه را بی‌اثر می‌کنیم

فرمانده کل سپاه پاسداران در پیامی به فرمانده کل قوا، پیام نوروزی مقام معظم رهبری را مضمون حرکت عظیم ملت ایران به سمت قله‌های پیشرفت و سعادت دانست و تاکید کرد: با عبور از راهبردهای دشمن، عوارض تحریم‌های ظالمانه را بی‌اثر می‌کنیم.

 به گزارش روز سه شنبه خبرگزاری ایران پرس، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی»، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به رهبرمعظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا، قوی شدن ایران را جوهر اصلی پیام نوروزی معظم له توصیف و تاکید کرد: سپاه خود را نقطه مرکزی مخاطبان این فرمان‌های نورانی دانسته و برای تحقق انتظارات و منویات حضرتعالی «ستاد تحقق فرامین نوروزی ۱۴۰۰» را تشکیل داده است.

 متن پیام به این شرح است:

محضر مبارک رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل هم قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)

 استحضاریه

با اهدای سلام و تحیات الهی و با تقدیم احترام و تبریک حلول سال جدید به محضر مبارکتان به استحضار می‌رساند ؛ پیام‌های راهگشا، الهام بخش و حیات افزای نوروزی حضرتعالی که مضمون و محتوای حقیقی حرکت عظیم کشور و ملت شریف ایران به سمت قله های رفیع سرافرازی و پیشرفت و سعادت است، دریافت شد.

 جوهر اصلی این پیام الهی، قوی شدن ایران عزیز در پرتو ایمان و در حد بی اثرسازی سیاست های مکر سیئه دشمن و خنثی کردن آرزوهای شوم دشمنان در صحنه مقاومت انقلابی اقتصادی مردم عزیزمان است.  

سپاه خود را در نقطه مرکزی مخاطبان این فرمان‌های نورانی قرار داده است.

آقاجان: آنقدر می‌سازیم، تولید می‌کنیم، به یاری مردم می‌شتابیم، با فساد مقابله می‌کنیم، فناوران جوان را بسیج می‌کنیم، گروه‌های بی‌شمار بسیجی را در میدان عزت مردم گسیل می‌داریم، خانواده‌ها را یاری می‌کنیم تا توانمند شوند و قدرت می‌سازیم تا دشمن ناتوان شود و دیگر یارای تعقیب سیاست‌هایش را نداشته باشد. ما فضای مجازی را از ولنگاری رها خواهیم ساخت. 

ما در میدان می‌مانیم، با مردم همراه می‌شویم، کلام حضرتعالی را روی صحنه زمین پیاده می‌کنیم، دشمن را جا می‌گذاریم، از او و راهبردش عبور می‌کنیم، عوارض تحریم‌های ظالمانه را بی‌اثر می‌کنیم و اینچنین به برجام بی‌اعتنا و بی‌نیاز می‌شویم، این راه ما است.

ما برای تحقق انتظارات و منویات حضرتعالی، ستاد تحقق فرامین نوروزی ۱۴۰۰ را تشکیل داده‌ایم، امروز سه شنبه مورخ ۳/ ۱ /۱۴۰۰ اولین جلسه آن با حضور هیئت رئیسه سپاه و رئیس سازمان بسیج، سازمان اطلاعات و مسئولان اقتصادی و سازندگی سپاه برگزار شد و تصمیمات اولیه در قالب یک نقشه راه، منسجم و هماهنگ و هم افزا با سایر نهادها و دستگاه‌های دولتی برای اجرای فرامین مبارکتان گرفته شد.

 ستاد مذکور از طریق سه قرارگاه عملیاتی تحقق  انتظارات آن وجود پربرکت و سرچشمه حکمت را ان شاءالله تضمین خواهد نمود.

 در پایان سلامتی مولا و مقتدایمان را از درگاه خداوند تبارک و تعالی خواستارم.

 سرلشکر پاسدار حسین سلامی

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 

//114

کلیدواژه