فروردین 27, 1400 13:56 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 18, 1400 14:38 Asia/Tehran]
  • 25 هزار و 261 بیمار و 328 جان باخته جدید کرونا در ایران

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد در 24 ساعت گذشته 25 هزار و 261 بیمار جدید به کرونا ثبت شده و 328 نفر از مبتلایان نیز فوت کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت روز جمعه اعلام کرد از دیروز تا امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۵ هزار و ۲۶۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که سه هزار و ۲۰۷ نفر از آنها بستری شدند.

 مطابق این گزارش، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به دو میلیون و ۱۹۴ هزار و ۱۳۳ نفر رسید.

روابط عمومی وزارت بهداشت همچنین اعلام کرد متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۲۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۶ هزار و ۸ نفر رسید.

روابط عمومی این وزارتخانه با بیان اینکه خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۷۶۱ هزار و  ۴۹۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند، افزود چهار هزار و ۶۵۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۱۴ میلیون و ۱۶۵ هزار و ۷۷۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

بر اساس این گزارش، تا کنون ۳۷۲ هزار و ۳۶۲ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۱۱۲ هزار و ۱۰۸ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۴۸۴ هزار و ۴۷۰ دُز رسید. // 114

بیشتر بخوانید:

321 بیمار دیگر، قربانی کرونا شدند

ورود ۴۰۰ هزار دز "واکسن کرونا" از چین به ایران

رهبر معظم انقلاب: عارضه شیوع کرونا از هر عارضه دیگری بدتر است

کلیدواژه