اردیبهشت 12, 1400 09:40 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 21, 1400 14:27 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: تیم ملی بوکس کشورمان برای شرکت در اردوی مشترک با تیم های ازبکستان ، قزاقستان و الجزایر در ازبکستان حضور دارد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، در این اردو، تیم ملی بوکس ایران با تیم های ملی بوکس ازبکستان و قزاقستان ( تیم های برتر جهان در رشته بوکس ) و تیم ملی بوکس الجزایر ( قهرمان قاره آفریقا ) تمرین مشترک و رقابت های درون اردویی برگزار خواهد کرد.
این اردو در تاشکند پایتخت ازبکستان در حال برگزاری است.
تیم ملی بوکس ایران که دو سهمیه المپیک توکیو کسب کرده است ، دانیال شه بخش و سید شاهین موسوی دو بوکسور المپیکی خود را در این اردو به همراه دارد.
علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان گفت: ملی پوشان بوکس ایران در مصاف با برترین های این رشته که در اردو حضور دارند ، به خوبی محک می خورند.

همچنین دانیال شه بخش بوکسور المپیکی وزن 57 کیلوگرم ایران گفت: بهترین اردوی تاریخ بوکس ایران، همین اردوی مشترک است و همه ملی پوشان تلاش خواهند کرد آمادگی خوبی برای رقابت های پیش رو کسب کنند.

سید شاهین موسوی دیگر المپیکی وزن 75 کیلوگرم بوکس ایران نیز گفت : این اردو یکی از بهترین اردوهای بوکس است که با حضور تیم های اول و دوم جهان یعنی ازبکستان و قزاقستان و قهرمان آفریقا یعنی الجزایر برگزار می شود و این اردو می تواند به اندازه 10 بازی رسمی برای ملی پوشان بوکس آمادگی ایجاد کند.

112

بیشتر بخوانید:

ثوری: بوکس ایران تاریخ ساز شد

اعزام دو بوکسور المپیکی کشورمان به اردوی مشترک در قزاقستان 

کلیدواژه