اردیبهشت 14, 1400 18:39 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 14, 1400 18:50 Asia/Tehran]
  • نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت: فرزندان قدس بر جانیان صهیونیسم غالب خواهند شد

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، دفاع از مظلوم را سنت الهی برشمرد و تصریح کرد: به یاری خداوند متعال، فرزندان مظلوم و محروم قدس شریف بر جانیان صهیونیسم غالب خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، حجت‌الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در دومین کنگره بین‌المللی قدس شریف که عصر سه شنبه به صورت مجازی با شعار «القدس اقرب» برگزار شد، گفت هرچند اعلامیه جهانی حقوق بشر به کف حقوق انسانها پرداخته؛ ولی قدرتهای بزرگ این حداقل‌ها را نیز رعایت نمی‌کنند و آن را جهت پیشبرد اهداف ظالمانه خود به عنوان دستاویز به کار می‌گیرند.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با بیان اینکه خون‏ریزی نخستین گناهی است که در کتاب مقدس، دارای ماهیت کیفری است، افزود در کتاب مقدس عبری حدود 400 بار کلمه «خون» به کار رفته است. از این تعداد حدود نیمی مرتبط با مرگ از روی خشونت است.

حجت الاسلام نواب ظلم به نفس، ظلم فردی و شخصی، ظلم جمعی و گروهی از جمله ایتام و ظلم به ملتها را از انوع ظلم‌ها برشمرد و یادآور شد: ظلم به ملت‌ها دامنه‌دارترین و شدیدترین ظلم‌هاست. امروز آنچه در فلسطین می‌گذرد همه از موارد ظلم و نکبت بویژه ظلم به ملت‌ها است؛ ولی این ظلم هم مانند ظلم ظالمان پیش از این به پایان می‌رسد. // 114

بیشتر بخوانید:

آیت‌الله اعرافی: امروز شاهد به ثمر رسیدن خون پاک شهید سلیمانی هستیم/ آتش رزمندگان مقاومت به داخل سرزمین‌های اشغالی رسید

آغاز کنگره بین‌المللی قدس شریف در ایران

کلیدواژه