خرداد 09, 1400 09:51 Asia/Tehran [Updated: بهمن 02, 1400 12:59 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: هیات های ورزشی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی  سراسر کشور در هفته ترویج فرهنگ پهلوانی و مرام جوانمردی بیش از 4000 بسته کمک های مومنانه را میان نیازمندان توزیع کردند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، مسعود ملکی سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ایران در مصاحبه تلفنی با خبرگزاری ایران پرس گفت: دبیرخانه ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی و مرام جوانمردی، برنامه های فرهنگی مربوط را با همکاری وزارت ورزش و جوانان ، کمیته ملی المپیک و سازمان بسیج ورزشکاران به خوبی و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار کرد.

سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ایران افزود : در هفته اخیر که با عنوان هفته ترویج فرهنگ پهلوانی و مرام جوانمردی نام گزاری شده است ، هیات های ورزشی  ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی سراسر ایران برنامه های خوبی برگزار و 4000 هزار بسته کمک های مومنانه به نیازمندان توزیع کردند.
مسعود ملکی گفت : در تهران نیز فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ایران  "روز ملی فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای " را با حضور وزیر ورزش و جوانان و تنی چند از مسئولان ورزش ایران و نخبگان ورزش زورخانه ای برگزار و  100 بسته حمایتی نیز به مردم نیازمند اهدا کرد.
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی افزود : برای اولین بار در چند سال گذشته ، دبیرخانه ستاد  ترویج فرهنگ پهلوانی و مرام جوانمردی ، با حضور معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران ، با تدوین برنامه های ویژه ، هفته ترویج فرهنگ پهلوانی و زورخانه ای را با حمایت رسانه ملی برگزار کرد.

112

 بیشتر بخوانید:

17 شوال؛ روز «فرهنگ پهلوانی» به یاد مولا علی(ع)

۱۷ شوال؛ روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای

کلیدواژه