شهریور 29, 1400 13:34 Asia/Tehran [Updated: آبان 03, 1400 18:21 Asia/Tehran]

تهران - ایران پرس: معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت، به علت طبقه بندی و سری بودن تجهیزات سپاه، هم اکنون فقط بخشی از دستآوردهای آن رونمایی شده است.

«سردار عباس نیلفروشان» صبح امروز (دوشنبه) در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه راهبردی خودکفایی و الحاق تجهیزات چک و خنثی‌سازی سپاه در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری ایران پرس اعلام کرد، در این نمایشگاه ربات های مختلف رونمایی شده اند که هر کدام کارکردهای مختلفی در حوزه مواد یابی، غواصی و آتش نشانی و ... دارند و به عنوان ربات های شناسایی، بخشی از توان های سپاه در حضور جنگ های نیمه سحت و مقابله با تروریسم هستند.

معاون عملیات سپاه همچنین گفت، البته بخشی از دستآوردهای سری سپاه در میدان های جنگ  رونمایی خواهند شد.

نیلفروشان افزود، تا پیش از رونمایی از نمایشگاه راهبردی خودکفایی و خنثی سازی سپاه، مردم ایران دستآوردهای آن را بیشتر در حوزه سخت از قبیل پیشرفت های موشکی، پهبادی، موشک های بالستیک زیرسطحی، رادارها و .. شاهد بودند.

وی اظهار داشت، برای تقویت توانمندی سپاه نیاز بود در سایر حوزه ها از قبیل حوزه نیمه سخت و مقابله با تروریسم خودکفایی حاصل شود که این مهم هم اکنون با رونمایی از نمایشگاه راهبردی خودکفایی و خنثی سازی سپاه به دست آمده است.

معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد، امروزه دشمن به این نتیجه رسیده است که تاب مقاومت و مقابله با سپاه پاسداران را در حوزه سخت ندارد اما درصدد فرصت است که کارهای ضدامنیتی علیه ایران انجام دهند.

115

بیشتر بخوانید:

افتتاح نمایشگاه راهبردی خودکفایی و الحاق تجهیزات چک و خنثی سازی سپاه

کلیدواژه