شهریور 31, 1400 17:18 Asia/Tehran [Updated: شهریور 31, 1400 17:24 Asia/Tehran]
  • فرهاد مجیدی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال محروم شد

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بدون ذکر هیچ دلیلی، هرگونه فعالیت فوتبالی فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال تهران را ممنوع کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال امروز چهارشنبه جدیدترین آراء خود را در شرایطی اعلام کرد که نام فرهاد مجیدی در بند اول اطلاعیه‌اش دیده می‌شود و در آن عنوان کرده سرمربی استقلال با ممنوعیت فعالیت در حوزه فوتبال مواجه شده است.

سایت فدراسیون فوتبال در شرایطی این رای از کمیته اخلاق را به همراه آرای سنگین دیگری منتشر کرده که هیچ دلیل مشخصی برای ممنوعیت فعالیت فرهاد مجیدی اعلام نکرده و تنها به اعلام خبر محرومیت و جریمه مالی وی بسنده کرده است.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در بخشی از حکم امروز خود آورده است: «فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال تهران به پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده است. مجیدی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده است و فعالیت وی صرفاً پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکان‌پذیر خواهد بود.»

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بدون کوچک‌ترین توضیح درباره خبر ممنوع الفعالیت کردن فرهاد مجیدی، عنوان کرده این مربی فقط در صورتی می‌تواند به فعالیت‌اش در حوزه فوتبال بپردازد که از این کمیته تاییدیه بگیرد و با این شرایط یعنی سرمربی استقلال از امروز نمی‌تواند در تمرینات هم شرکت کند.

تمرینات پیش‌فصل استقلال که در روزهای اخیر آغاز شده صبح امروز هم با حضور مجیدی برگزار شد.

احتمالاً از امروز در غیاب مجیدی، دستیارانش ازجمله گابریل پین، مربی خارجی آبی‌ها به کار با بازیکنان می‌پردازند.// 114

کلیدواژه