مهر 23, 1400 21:17 Asia/Tehran [Updated: مهر 23, 1400 21:23 Asia/Tehran]
  •  دلایل نامعلوم اینستاگرام برای بستن صفحه «پرس تی وی»

تهران- ایران پرس: سردبیر شبکه های اجتماعی «پرس تی وی» تاکید کرد: اینستاگرام به یک علت به ظاهر ساده دسترسی این شبکه را به یک صفحه 156 هزار دنبال کننده ای که نتیجه سال‌ها تلاش بوده قطع کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «احسان فتاحی» سردبیر شبکه های اجتماعی پرس تی وی در گفت وگویی درباره بسته شدن صفحه اینستاگرام پرس تی وی گفت: در تاریخ 8 اکتبر (16 مهر) با یک پیام روبرو شدیم به این مضمون که این پیج قفل شده و دسترسی به آن امکانپذیر نیست. 

فتاحی افزود: از طریق اینستاگرام پیغام دادند که یک پیام امنیتی می فرستیم اما این پیام امنیتی قابل دریافت نبوده است.

سردبیر شبکه های اجتماعی پرس تی وی، با بیان اینکه در این مدت به طرق مختلف تلاش کردیم با اینستاگرام تماس برقرار کنیم، گفت: تلاش کردیم تا با برقراری تماس از آنها بخواهیم که این پیام امنیتی را به گونه دیگری ارسال کنند اما با گذشت یک هفته تاکنون هیچ گونه همکاری  نکرده اند و پیج اینستاگرام پرس تی وی همچنان قفل و از دسترس خارج است.

به گفته فتاحی، این صفحه 156 هزار دنبال کننده و مخاطب دارد و فعالیت در این صفحه نیز به هفت سال پیش بازمی گردد، اما به دلیل یک مساله به ظاهر ساده دسترسی را قطع کرده و اینستاگرام با تمام تلاش هایی که برای برقراری ارتباط داشته ایم تا به نحوی این کد امنیتی را برسانند، تا به حال همکاری نکرده اند و صفحه از دسترس خارج شده است.

سردبیر شبکه های اجتماعی پرس تی وی همچنین گفت: اینستاگرام علت این اقدام را فعالیت های مشکوک عنوان کرده است، اما باید بدانیم فعالیت های مشکوک شامل موارد زیادی می شود مثلا ممکن است فردی از صفحه دیگری تلاش کرده باشد وارد این صفحه شود.

فتاحی افزود: در این زمینه که محتوای صفحه در اختیار خودمان بوده است کاملا مطمئن هستیم و دلایل آنها برای بسته شدن صفحه نامعلوم است.

سردبیر شبکه های اجتماعی پرس تی وی تاکید کرد: روشی که برای بازگرداندن صفحه داده اند عملی نیست و پیامی که گفته اند ارسال می کنند تاکنون دریافت نشده  است.

فتاحی تصریح کرد: علتی که برای بسته شدن پیج پرس تی وی اعلام کرده اند بسیار کلی است و شاید هر کس با آن روبرو شود ولی علت دقیق آن را نمی دانیم و از سوی دیگر پیام ارسالی آنها را نمی توانیم دریافت کنیم.

117

بیشتر بخوانید:

اینستاگرام صفحه پرس تی وی را مسدود کرد

کلیدواژه