مهر 24, 1400 18:38 Asia/Tehran [Updated: آذر 09, 1400 18:27 Asia/Tehran]
  • پایان مسابقات تور جهانی تنیس زیر 18 سال در تهران 

تهران- ایران پرس: آخرین روز رقابت های تور جهانی تنیس زیر 18 سال امروز (شنبه) در بخش دختران و پسران در زمین های تنیس باشگاه آپت استقلال تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، مسابقات تور جهانی تنیس زیر 18 سال که از 17 مهر با رقابت 44 دختر و 60 پسر در در زمین های تنیس آپت استقلال تهران آغاز شده بود، امروز (شنبه) با انجام دیدارهای پایانی بخش انفرادی به پایان رسید.

در این رقابت ها و در بخش دختران «ماندگار فرزامی» با نتیجه 2 بر صفر مقابل «درسا چراغی» به پیروزی دست یافت و صاحب عنوان قهرمانی شد.

فاطمه سادات زنجانی و نماینده ترکیه مشترکا سوم شدند.

در بخش پسران نیز توپراک آوچی باشی از ترکیه با نتیجه (4-6 و 4-6 ) در مجموع 2 بر صفر مقابل «آرتیوم دوروفیو» از فرانسه پیروز شد تا عنوان قهرمانی این مسابقات را به نام‌ خود ثبت کند، نماینده فرانسه نائب قهرمان شد و تنیسورهای دانمارک و‌ مجارستان مشترکا سوم شدند. 

پیش از این با انجام دیدارهای پایانی بخش دو نفره، تیم آرتیوم دوروفیو از فرانسه -  یونس یونس طلاور از ایران با نتیجه (1-6 و‌ 7-5) مقابل زوج امیر علی قوام و سامان رضاییان از ایران به پیروزی رسید و قهرمان شد و تیم ایران در جایگاه دوم ایستاد. 

در بخش دختران نیز نمایندگان ترکیه عناوین اول و دوم را بدست آوردند. 

گفتنی است، سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده «سینا ابراهیمیان» سرداور نشان سفید کشورمان بود و «امیر همایون صدری» به عنوان مدیر مسابقات حضور داشت.

117

کلیدواژه