آبان 02, 1400 11:17 Asia/Tehran [Updated: آذر 12, 1400 21:59 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: معاون فرهنگی رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان، قدرت مسلمانان جهان را در وحدت و یکپارچگی آنها دانست و تاکید کرد: کنفرانس وحدت اسلامی در تهران برای شناخت آینده جهت جلوگیری از فتنه ها و پیشرفت جامعه اسلامی برگزار شد.

«شیخ اکرم برکات» در گفت وگو با خبرنگار ایران پرس درباره اهداف برگزاری کنفرانس وحدت اسلامی در تهران و تاثیر کنفرانس های اسلامی در جوامع اسلامی و مقابله با توطئه های دشمنان گفت: با وجود همه پیشرفت های رسانه ای در جهان، ما در سال‌های اخیر شاهد ظهور گروهک های تکفیری بوده ایم که بر پایه جهالت، نادانی و گمراه کردن جوانان مسلمان عمل کرده اند، لذا به طور قطع، آگاهی بخشی از طریق برگزاری کنفرانس ها یا از طریق رسانه ها مورد نیاز است.

وی هشدار داد: امروز دشمن اسرائیلی و آمریکایی و همقطاران آنها به طور قطع تلاش می کنند که شکافی بین مسلمانان ایجاد کنند زیرا از وحدت و یکپارچگی که قدرت مسلمانان را نشان می هد، بیم و هراس دارند.

شیخ اکرم برکات درباره کنفرانس وحدت اسلامی در تهران گفت: این کنفرانس از جمله کنفرانس هایی است که قدرت مسلمانان را در سراسر جهان نشان می دهد و برپایه شناخت آینده شناسی برای جلوگیری از فتنه انگیزی ها در وهله اول و تلاش جهت جهش و پیشرفت در جامعه اسلامی در وهله دوم استوار است.

117

کلیدواژه