آذر 04, 1400 20:12 Asia/Tehran [Updated: آذر 04, 1400 20:12 Asia/Tehran]
  • واکنش قاطع نماینده ایران به اتهامات رژیم صهیونیستی در نشست شورای حکام آژانس

سرپرست نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در وین، به دورغپردازی های ضد ایرانی نماینده رژیم صهیونیستی پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، در جریان برگزاری نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد اجرای برجام، نماینده رژیم صهیونیستی اتهامات و ادعاهای بی اساسی را مطرح کرد که در پاسخ «محمدرضا غائبی»  سرپرست نمایندگی دائم ایران در وین گفت: این اولین بار نیست که نماینده رژیم اسرائیل با ارائه یک داستان ساختگی طولانی و کسل کننده در مورد فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران، وقت ارزشمند شورای حکام را می گیرد.

غائبی افزود: بهتر و جالب‌تر این بود که نماینده رژیم صهیونیستی به جای دروغپردازی  در قبال جنایات وحشیانه این رژیم در منطقه، برنامه هسته‌ای مخفی و بمب‌های هسته‌ای رژیم اسرائیل یا ماجرای هدف‌ گیری و حملات تروریستی علیه تأسیسات هسته ای صلح آمیز یا ترور دانشمندان هسته ای سایر کشورها حرفی می زد.  

سرپرست نمایندگی دائم ایران در وین، در ادامه با مضحکانه خواندن این موضوع که رژیم اسرائیل که طرف هیچ معاهده خلع سلاحی و کنترل تسلیحاتی نبوده و حاضر نیست تمامی تاسیسات و فعالیت های هسته ای خود را تحت موافقتنامه های پادمان های آژانس قرار دهد، گفت: این رژیم چنان گستاخ شده است که واقعیت ها را دستکاری کرده و سایر اعضای ان.پی.تی را موعظه کند.

غائبی افزود: موعظه اسرائیل در مورد اهمیت عدم اشاعه و سیستم پادمان مانند موعظه رئیس یک گروه مافیا در مورد اهمیت قوانین مبارزه علیه جرائم سازمان یافته است.

117

بیشتر بخوانید:

غریب آبادی، مواضع ایران در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی را تشریح کرد

کلیدواژه