اردیبهشت 21, 1401 09:38 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 24, 1401 12:42 Asia/Tehran]

کیش- ایران‌پرس: دومین نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش در استان هرمزگان، جنوب ایران، با محوریت هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، شهر هوشمند، زیر‌ساخت و امنیت، بلاک‌چین و رسانه دیجیتال درحال برگزاری است. 

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، حدود 190 شرکت مخابراتی و ارتباطی، دانش‌بنیان و استارتاپی به‌مدت چهار روز (9 تا 12 ماه مه 2022) توانمندی‌های خود در عرصه‌های مختلف فناوری ارتباطات را در نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش به نمایش گذاشتند. 

دومین نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش (کیتکس 2022) با هدف تکمیل زنجیره علم و فناوری،‌ تکنولوژی محصول و ورود به بازارهای جهانی و ثروت‌آفرینی برای ایران درحال برگزاری است.  

 عکاس: نسرین فائق

دومین نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش در دو بخش نمایشگاهی و همایشی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی و مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش، میزبان مردم، مهندسان و فناوران از ایران و دیگر کشورهاست.

 عکاس: نسرین فائق

هیات‌های تجاری از قطر، عمان، سوریه و دیگر کشورها در نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش شرکت کردند. جزیره کیش در عرصه هوش مصنوعی و استفاده از ظرفیت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان در ایران پیشگام اعلام شده است.  

112

کلیدواژه