مرداد 15, 1401 20:53 Asia/Tehran [Updated: مرداد 16, 1401 01:23 Asia/Tehran]
  • امیرعبداللهیان: مقاومت فلسطین و مردم غزه پیروز نهایی هستند

تهران- ایران پرس: در پی تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به غزه، دکتر امیر عبدالهیان وزیر امور خارجه کشورمان طی تماس تلفنی با زیاد نخاله دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین، حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه را شدیدا محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، وزیر امور خارجه کشورمان اظهار داشت: تردیدی وجود ندارد كه مقاومت فلسطين و مردم مقاوم غزه پيروز نهايی اين ميدان هستند.

دکتراميرعبداللهيان با ادای احترام به ارواح شهدای فلسطين و شهدای حملات ددمنشانه اخير صهيونيست ها به نوار غزه افزود: تل آویو با تداوم بحران آفرينی در صدد سرپوش نهادن بر بحران های چند لايه موجود در درون سرزمين های اشغالی است.

دبيركل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این گفتگوی تلفنی ضمن قدردانی از حمايت مردم و دولت جمهوری اسلامی ایران از فلسطين، آخرين تحولات را تبيين كرد.

وي افزود: امروز رژيم صهيونيستی در ضعيف ترين وضعيت خود قرار دارد و رزمندگان مقاومت با عزت و قدرت از ساكنان غزه و فلسطين و آزادی قدس شریف حمايت می كنند.

دبيركل جنبش جهاد اسلامی اضافه كرد: پاسخ رژيم صهيونيستی را با توكل بر خدا و قدرت مقاومت فلسطين داده ايم و در مسیر این رویارویی تحول مهمی را رقم خواهيم زد.113

بیشتر بخوانید:

زیاد النخاله: تل‌آویو را هدف قرار می‌دهیم/ هیچ خط قرمزی وجود ندارد

 

کلیدواژه