اسفند 26, 1401 12:07 Asia/Tehran [Updated: اسفند 26, 1401 12:07 Asia/Tehran]
  • واکنش کنعانی به استانداردهای دوگانه غرب و ادعاهای نامعتبر در قبال ایران

تهران-ایران پرس: ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امورخارجه با اشاره به سخنان ضد ایرانی صدر اعظم آلمان در دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی، گفت: کشورهای مستقل و افکار عمومی جهان از مواضع دارای استانداردهای دوگانه به ستوه آمده است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به سخنان ضد ایرانی صدر اعظم آلمان در دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: ادعای تلاش جمهوری اسلامی ایران برای دستیابی به سلاح هسته‌ای و تهدید بودن این امر برای دیگران، تکرار هم‌نوایی‌های مکرر مقامات آلمان با رژیم صهیونیستی است.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: جای تعجب است که مسئولان آلمانی برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران با سنگین‌ترین نظارت‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را تهدید معرفی می‌کنند، اما از تهدیدات زرادخانه گسترده تسلیحات اتمی رژیم جعلی، اشغالگر و ضدحقوق بین‌الملل صهیونیستی برای منطقه و جهان، سخنی نمی‌گویند.

کنعانی تصریح کرد: کشورهای مستقل و افکار عمومی جهان از این گونه مواضع و رفتارهای مبتنی بر استانداردهای دوگانه به ستوه آمده و روز به روز در این جمع‌بندی راسخ‌تر می‌شوند که تا چه اندازه ادعاها و اتهامات برخی دولت‌های غربی علیه جمهوری اسلامی ایران ریاکارانه و نامعتبر است.

116

بیشتر بخوانید:

کنعانی: ایران هیچگاه به اینستکس دل نبسته بود

ناصر کنعانی: سفر گروسی به ایران نتایج خوبی داشت/ افزایش بازرسی مطرح نیست

کنعانی: صادرکنندگان سلاح به مناطق بحرانی جهان با ادعاهای دروغ آدرس غلط می‌دهند

کلیدواژه