فروردین 15, 1398 09:12 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]
  • نمایان شدن نقش مدافعان حرم برای ملت‌ها

نماینده ولی فقیه در سوریه، تاکید کرد: نقش مدافعان حرم در سوریه و مقابله آنان با تروریست ها امروز برای ملت های منطقه بیش از پیش روشن و آشکار شده است.

به گزارش پارس تودی، آیت الله «سید ابوالفضل طباطبایی اشکذری» روز چهارشنبه در مراسم بعثت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) در حرم حضرت رقیه (س) در دمشق، افزود: این اقدام با تدبیر رهبر معظم انقلاب بود و امروز همه مردم منطقه از آن منتفع شده اند.

نماینده ولی فقیه در سوریه، با اشاره به اینکه یکی از اخلاقیات قرآنی دفاع از حرمین است، تصریح کرد: اگر این تدبیر حضرت آقا نبود و تروریست ها بر کشورهای منطقه تسلط پیدا می کردند، امروز وضعیت منطقه معلوم نبود چرا که تکفیری ها به هیچ کس حتی مسیحیان و اهل سنت نیز رحم نمی کردند.

آیت الله «سید ابوالفضل طباطبایی اشکذری» خاطر نشان کرد: این تدابیر و اقدامات موجب شد تا تروریست ها نتوانند به حرم مطهر حضرت زینب (س) و حرم مطهر حضرت رقیه (س) آسیبی وارد کنند.

در ادامه این مراسم نیز مداحی و همخوانی قرآن مجید انجام شد. در حرم حضرت زینب (س) نیز مراسم مشابهی با حضور جمعی از زایران ایرانی، عراقی، بحرینی و دیگر کشورهای جهان برگزار شد. 113/118

 

کلیدواژه

کامنت