دی 13, 1398 17:12 Asia/Tehran [Updated: دی 13, 1398 19:14 Asia/Tehran]
  • بشار اسد: جنایت امریکا بر عزم محور مقاومت می افزاید

رییس جمهور سوریه در پیامی به رهبر معظم انقلاب اسلامی بر عزم محور مقاومت برای ادامه مقابله با سیاست‌های ویرانگر آمریکا در منطقه و نیز در برابر تمامی نیروهای ستمگر و متجاوز جهان، تاکید کرد.

به گزارش پارس تودی، "بشار اسد" رییس جمهور سوریه روز جمعه در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی خطاب به حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری نوشت: در نهایت اندوه و حزن فراوان خبر شهادت تعدادی از فرماندهان مقاومت و در راس آنان سرلشکر سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس که زندگی خود را در خدمت به کشور خود، محور مقاومت و آرمان‌های بر حق ملت‌ها در جنگ با تروریسم و حامیان آن سپری کرد، دریافت کردیم.

رییس جمهوری سوریه افزود: از طرف خود و ملت سوریه گرمترین مراتب تسلیت قلبی را خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت برادر ایران، ابراز می دارم و از درگاه خداوند متعال رحمت واسعه برای آن شهید فقید و صبر جمیل و اجر جزیل برای خانواده ایشان را خواستارم.

رییس جمهور سوریه تصریح کرد: یاد شهید سلیمانی که همواره در کنار ارتش سوریه و دفاع از این کشور علیه تروریسم و حامیان آن ایستاد و در پیروزی‌های متعدد علیه تشکیلات تروریسم نقش آفرینی کرد، از اذهان مردم سوریه نخواهد رفت.

بشار اسد افزود: اقدام جنایتکارانه دولت آمریکا تاکیدی بر ادامه سیاست‌های آن در حمایت و پشتیبانی از تروریسم و گستراندن بی نظمی و هرج و مرج و اشاعه قانون جنگل در خدمت به طرح‌های صهیونیستی و استعمار در منطقه و تمامی جهان است.

رییس جمهور سوریه همچنین گفت: بدون شک جوانان مقاومت پس از شهادت سردار سلیمانی و همرزمان وی با عزم و اراده ای مضاعف راه آنها را ادامه داده و نیرو و اراده مقاومت را در برابر دشمنان منطقه افزایش می دهند و حق حاکمیت اراده ملت‌ها در کل جهان را تثبیت خواهند کرد.

سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد امروز(جمعه) در حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی نزدیک فرودگاه بغداد عراق، به شهادت رسید.133/118

بیشتر بخوانید:

انتقاد نخست وزیر سابق سوئد از ترور سردار سلیمانی

روسیه ترور "سردار سلیمانی" را محکوم کرد

انتقاد گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد از ترور سردار سلیمانی

 

کلیدواژه

کامنت