بهمن 28, 1398 21:57 Asia/Tehran [Updated: بهمن 28, 1398 21:59 Asia/Tehran]
  • بشار اسد: عملیات آزادسازی ادلب و حلب پوزه دشمنان را به خاک مالید

رئیس جمهور سوریه دوشنبه شب در یک نطق تلویزیونی به مناسبت پیروزی های اخیر ارتش این کشور مقابل تروریست ها در استان های حلب و ادلب، شمال سوریه تصریح کرد، عملیات آزادسازی استان های ادلب و حلب از اشغال تروریست ها، پوزه دشمنان را به خاک مالید.

به گزارش پارس تودی، "بشار اسد" پیروزی های اخیر ارتش سوریه در استان های حلب و ادلب را  مقدمه شکست کامل تروریست ها در این کشور برشمرد و تاکید کرد، عملیات آزادسازی استان های حلب و ادلب از اشغال تروریست ها بدون توجه به «سر و صداها» و هیاهوهایی  که از ترکیه شنیده می‌شود، ادامه خواهد یافت.

رئیس جمهور سوریه، پیروزی های اخیر ارتش این کشور مقابل تروریست ها را به مردم سوریه تبریک گفت و افزود،  نیرو‌های ارتش سوریه به خاطر امنیت مردم این کشور جانفشانی می‌کنند.

ارتش سوریه در هفته‌های اخیر پیروزی‌های مهمی را مقابل تروریست ها در استان های حلب و ادلب بدست آورده‌، اقدامی که با مخالفت ترکیه روبرو شده است.

ترکیه یکی از حامیان اصلی گروه های تروریستی در سوریه است.

در تازه‌ترین موفقیت سوری‌ها، ارتش این کشور توانست حومه شهر حلب را به طور کامل از وجود گروه‌های تروریستی پاکسازی کند. اقدامی که باعث جشن و شادمانی سوری‌ها شد.

استان های "ادلب" و "حلب" آخرین پایگاه های تروریست‌ها در سوریه هستند.

بحران در سوریه از سال 2011 با تهاجم گسترده گروه‎های تروریستی مورد حمایت ترکیه، عربستان، آمریکا و متحدانشان برای تغییر معادلات منطقه به نفع رژیم صهیونیستی آغاز شد.

ارتش  سوریه اخیرا با کمک های مستشاری جمهوری اسلامی ایران  و حمایت روسیه توانست پرونده گروه تروریستی داعش را در این کشور ببندد.

دیگر گروهای تروریستی نیز درحال شکست خوردن هستند.

کامنت