بهمن 30, 1399 01:19 Asia/Tehran [Updated: بهمن 30, 1399 05:01 Asia/Tehran]
  • روش نوین اشغالگری اسرائیل؛ تبدیل منازل فلسطینیان به پادگان نظامی

رژیم صهیونیستی در سیاست جدید تجاوزکارانه خود، با تصرف برخی از منازل فلسطینیان، این مکان‌ها را به پادگان نظامی تبدیل می‌کند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، رژیم صهیونیستی در روستای «رأس کرکر» در غرب شهر رام الله و نزدیک یکی از شهرک‌های همجوار آن، طمع‌ورزی‌های جدیدی دارد.

مقامات رژیم صهیونیستی یکی از منازل فلسطینیان در روستای «رأس کرکر» در غرب رام الله را به پادگان نظامی تبدیل کردند و مانع از نزدیک شدن صاحبان منزل شدند.

نظامیان صهیونیست پس از تصرف این منزل، پرچم این رژیم را روی آن برافراشتند.

بر اساس این گزارش، خانم صاحب این منزل گفت: «به خدا سوگند، وقتی که پرچم رژیم صهیونیستی را روی منزل می‌بینم، بسیار سخت است. فرزندانم همه کوچک هستند. چطور است که یک روز ببینی نیرو‌های ارتش این منزل را به پادگان تبدیل کرده‌اند؟»

یکی از مهم‌ترین جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها، تصاحب منازل فلسطینی‌ها و کوچاندن اجباری آنها به مناطق دیگر و شهرک‌سازی در این مناطق است.

شورای امنیت سازمان ملل متحد دسامبر 2016 قطعنامه 2334 را در محکومیت شهرک‌سازی تصویب کرد، اما رژیم صهیونیستی با حمایت دولت سابق آمریکا آشکارا این قطعنامه را نادیده گرفته و حتی شهرک‌سازی را در 4 سال گذشته افزایش داده است.// 114

بیشتر بخوانید:

شهادت و زخمی شدن چهار فلسطینی توسط یک شهرک‌نشین صهیونیست

اعتراض نمایندگان بریتانیایی به شهرک ‌سازی های رژیم صهیونیستی

 اتحادیه اروپا: شهرک سازی های اسرائیل مغایر با قوانین بین المللی است

تاکید اتحادیه اروپا بر لزوم توقف شهرک سازی رژیم صهیونیستی

کلیدواژه