تیر 01, 1401 18:24 Asia/Tehran [Updated: تیر 01, 1401 18:33 Asia/Tehran]
  • تماس هکرهای عصای موسی با مسئول نظامی اسرائیل

گروه هکری عصای موسی پس از ساقط‌ کردن بالن جاسوسی و هک آژیر خطر در رژیم صهیونیستی، شماره ۳ نفر از مسئولان نظامی این رژیم را منتشر کرد.

 گروه هکری عصای موسی طی یک سال گذشته بیشترین ضربه سایبری را به شبکه‌ها و زیرساختهای امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی وارد کرده است.

این گروه رسماً اعلام کرد که هدفش مبارزه و مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی و افشای جنایت‌های صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی و ایجاد حداکثر اختلال در عملیات و آسیب رساندن به اهداف در اراضی اشغالی از طریق افشای اسرار شرکت‌ها و سایر اطلاعات حساس است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، هکرهای عصای موسی پس از انتشار شماره ۳ نفر از مسئولان نظامی رژیم صهیونیستی در پیامی به این رژیم هشدار داده و نوشتند: «شما این ماجراجویی را شروع کردید اما ما به آن پایان خواهیم داد. آسیب‌های جبران ناپذیری در زمینه سایبری و زیرساخت‌ها متحمل خواهید شد. منتظر حملات ترکیبی عظیم باشید.»

چندی پیش گروه هکری عصای موسی در پیامی به دو زبان عبری‌ و انگلیسی تحت عنوان «ما با چشمان شما می‌بینیم»، اعلام کرده بود: «ما سال‌ها، در هر لحظه و در هر قدم شما را زیر نظر داشتیم. این تنها بخشی از نظارت ما بر فعالیت های شما از طریق دسترسی به دوربین‌های مدار بسته داخلی است. گفته بودیم در حالی که تصورش را هم نمی‌کنید، شما را هدف قرار خواهیم داد.» / 114

بیشتر بخوانید:

افزایش نفوذ سایبری در سیستم‌های امنیتی رژیم صهیونیستی

حمله سایبری به ایمیل مقامات سابق رژیم صهیونیستی

کلیدواژه