مرداد 11, 1401 07:48 Asia/Tehran [Updated: مرداد 11, 1401 14:10 Asia/Tehran]
  • تجمع فلسطینیان در حمایت از زندانی خليل عواودة

غزه - ایران‌پرس: ساکنان باریکه غزه و گروه‌های مقاومت فلسطینی در حمایت از مقاومت خليل عواودة، زندانی فلسطینی نزد رژیم صهیونیستی تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، تجمع فلسطینیان در حمایت از خليل عواودة، زندانی فلسطینی عصر دوشنبه و با درخواست جنبش جهاد اسلامی فلسطینی برگزار شد.

خليل عواودة بیش از 142 روز در بند رژیم صهیونیستی در اعتصاب غذا به‌ سر می‌ برد.   

خضر حبيب، یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تجمع حمایت از زندانی فلسطینی در غزه گفت، رژیم اشغالگر صهیونیستی تاوان هر خسارتی را که به اسیران فلسطینی وارد شود، پرداخت خواهد کرد. 

این رهبر جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد، بی‌تفاوتی رژیم اشغالگر صهیونیستی به آزادی زندانی خليل عواودة نشان‌دهنده قصد این رژیم برای اعدام زندانی فلسطینی است.

خضر حبيب افزود، رژیم اشغالگر صهیونیستی با سه روش بازداشت، تبعید و قتل‌عام به جنگ مردم فلسطین آماده است و بازداشت اداری غیرقانونی است و اسیر فلسطینی بدون اتهام زندانی می‌شود. 

این رهبر جنبش جهاد اسلامی فلسطین همچنین با انتقاد از جامعه‌ جهانی به‌سبب سکوت درقبال جنایت‌ های رژیم صهیونیستی ضد مردم فلسطین، فلسطینیان را به تجمع سراسری در حمایت از اسیران فلسطینی نزد رژیم صهیونسیتی فراخواند.

115

کلیدواژه