اسفند 27, 1401 10:11 Asia/Tehran [Updated: اسفند 27, 1401 10:22 Asia/Tehran]

نوار غزه- ایران پرس: صدها فلسطینی روز گذشته (جمعه) هم زمان با ادامه اعتصاب اُسرای فلسطینی و به منظور اعلام حمایت خود از «خضر عدنان» اسیر فلسطینی، مقابل مقر کمیته بین المللی صلیب سرخ در شهر غزه، نماز جمعه اقامه کردند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، خضر عدنان در اعتراض به بازداشت ظالمانه خود از سوی رژیم صهیونیستی، از 42 روز پیش در زندان های این رژیم دست به اعتصاب غذا زده است.

شماری از رهبران گروه های فلسطینی و خانواده های اسرا به دعوت گروه های «کار ملی و اسلامی، کمیته نیروهای ملی و اسلامی اسرا و سازمان های فعال در أمور اسرا» در نماز جمعه روز گذشته در نوار غزه شرکت داشتند.

«خضر حبیب» از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این باره اظهار داشت: اسیران فلسطینی وارد نبرد آتشفشان آزادی یا شهادت شده اند و در اعتراض به اقدامات اداره زندان های رژیم صهیونیستی علیه اسرا، برای سی و دومین روز متوالی به نافرمانی گروهی خود ادامه می دهند.

به گفته خضر حبیب، خضر عدنان مبتکر مبارزه معده های خالی در اعتراض به بازداشت ظالمانه خود برای چهل و دومین روز متوالی به اعتصاب إذا ادامه می دهد.

خضر حبیب افزود: ملت فلسطین راهی به جز مقاومت ندارد و در مقابل اشغالگران صهیونیست استوار است و نبرد ما تا نابودی اشغالگری ادامه خواهد یافت و استفاده از هر امکانی برای مقابله با رژیم اشغالگر صهیونیستی حق مشروع ماست.

117

کلیدواژه