رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ممنوعیت تردد پایان هفته در محور هراز خبر داد و گفت: محور هراز تا روز شنبه از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک‌طرفه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، رئیس پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به محدودیت‌های تردد، گفت: به‌منظور افزایش ایمنی تردد در محور هراز و از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه مورخه 25 مردادماه و از ساعت 6 صبح الی ساعت 24 روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 24 و 27 مردادماه تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از محور هراز ممنوع است.

 «سرهنگ ایرج کهریزی» افزود: در صورت سنگین بودن بار ترافیکی محور هراز در روز جمعه مورخ 27 مردادماه و در راستای ارتقای ایمنی تردد کاربران ترافیکی، مسیر شمال به جنوب محور هراز و از ساعت 14 الی 22 به صورت مقطعی یک طرفه خواهد شد.

رئیس پلیس راه شرق استان در ادامه گفت: تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد موتورسیکلت سواران از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخه 25 مردادماه الی ساعت 6 صبح روز شنبه مورخه 28 مردادماه از محورهای هراز و فیروزکوه و بزرگراه امام رضا ممنوع است.

وی یادآور شد: تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی که در مسیر جریان ترافیک و برای انجام مأموریت‌های ضروری حرکت می‌کنند استثناء خواهد بود.

«سرهنگ ایرج کهریزی» در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران را دارند خاطرنشان کرد: ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها با شماره‌های 76219100 و 21877743 پلیس راه استان با پیش شماره 021 تماس بگیرند.118

بیشتر بخوانید:

ببینید؛ لحظۀ ریزش کوه در مسیر هراز