بمباران بیمارستان المعمدانی

شورای عالی سیاسی یمن با اشاره به دشمنی صهیونیستها با اسلام و مسلمانان، تأکید کرد که جنایت تل‌آویو در حمله به بیمارستان غزه بی‌پاسخ نخواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، شورای عالی سیاسی یمن با بیان اینکه صهیونیستها، آمریکا و غرب امروز ماهیت وحشیانه و مجرمانه خود را نشان دادند، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و حامیانش بدانند که کشتار امروز ملت فلسطین، بدون پاسخ نخواهد ماند.

این نهاد یمنی یمن ضمن محکوم کردن جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی در بیمارستان المعمدانی غزه، تأکید کرد که این جنایت نشانگر دشمنی صهیونیستها با اسلام و مسلمانان است.

شورای سیاسی یمن با اشاره به اینکه صهیونیستها از همه خطوط قرمز عبور کرده‌اند، خاطر نشان کرد: سکوت رژیمهای عربی و اسلامی جنایتی علیه ملت فلسطین است، و باید با زور با رژیم صهیونیستی مقابله کرد.

اشغالگران صهیونیست عصرسه شنبه بیمارستان المعمدانی در غزه را بمباران کردند و در نتیجه این اقدام جنایتکارانه و بر اساس اعلام منابع خبری ۵۰۰ فلسطینی در این بیمارستان به شهادت رسیدند.

محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به دنبال نسل کشی در بیمارستان المعمدانی نوار غزه سه روز عزای عمومی اعلام کرد.125