تهران- ایران پرس: رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به ادعای رسانه‌های صهیونیستی مبنی بر ایجاد سایت جدید هسته‌ای گفت: این فضاسازی ها عملیات روانی دشمنان است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «محمد اسلامی» روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در رابطه با ادعای رسانه‌های خارجی مبنی بر ساخت سایت هسته‌ای در رشته کوه‌های زاگرس تصریح کرد: دشمن صهیونیستی سالهاست که با طرح این سخنان بیهوده، علیه ایران فضاسازی می کند.

وی چنین مواردی را عملیات روانی دشمن دانست و افزود: هرگاه شرایط در منطقه و محیط بر صهیونیست‌ها تنگ و سخت می‌شود، این‌ عملیات‌های روانی و ادعاها را تشدید می کنند.

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه ایران مطابق با موازین آژانس و پادمان کار می‌کند، تصریح کرد: هرگاه هر فعالیتی بخواهیم انجام دهیم، تنظیماتش را با آژانس برقرار خواهیم کرد و مطابق آن عمل می‌کنیم.

وی گفت: در فرآیندهای طی شده گذشته که همواره اینها یک نوع برتری جویی داشتند و سعی می‌کردند با جوسازی و عملیات روانی فشار حداکثری را بر کشور تشدید کنند در این‌ماه های اخیر با موفقیت مواجه نشدند و شکست خوردند و اکنون به مطالب جدید دامن زدند. این همان‌مطالب مردود گذشته است و هیچ جایگاهی ندارد.

117