اسلامشهر- ایران پرس: رئیس جمهوری در گفت وگوی چهره به چهره با جمعی از کارگران کیان تایر در جریان مسائل و مشکلات ‌آنها قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «سیدابراهیم رئیسی» که در قالب بازدیدهای میدانی از شهرستان‌های استان تهران صبح امروز پنجشنبه به اسلامشهر سفر کرده بود در حاشیه شورای اداری اسلامشهر با تعدادی از کارگران کارخانه کیان تایر دیدار کرد.

رئیس جمهوری در این دیدار با توضیحات ایشان و مسئولان این کارخانه در جریان مسائل و مشکلات کیان تایر از جمله تعیین تکلیف مالکیت و موضوع واگذاری آن قرار گرفت.

نمایندگان کارگران کیان تایر طولانی شدن روند تعیین تکلیف مالکیت کارخانه و نیز پرداخت مطالبات کارگران را مهمترین خواسته‌های خود عنوان کردند.

رئیس جمهور اظهار داشت: به هیچ عنوان چرخ تولید هیچ کارخانه ای از جمله کیان تایر نباید کند یا متوقف شود و کارخانه شما با قدرت باید به فعالیت خود ادامه دهد.

رئیسی همچنین در ادامه به دغدغه کارگران و مسائل و مشکلات معیشتی آنها اشاره کرد و خطاب به مسئولان شهری و مدیرعامل این شرکت تاکید کرد هرچه سریعتر برای پرداخت مطالبات کارگران اقدام شود تا کارگران کیان تایر بتوانند با نشاط و روحیه مضاعف به فعالیت خود ادامه دهند.

وی همچنین بر لزوم تخصیص و ارائه تسهیلات به این شرکت برای ادامه روند فعالیت آن تا زمان تعیین تکلیف مالکیت و واگذاری آن تاکید کرد.

117

بیشتر بخوانید:

رئیس جمهور: با وجود تحریم دشمن صادرات نفتی و غیر نفتی دچار وقفه نشد

بازدید رئیس جمهور از روند احداث پروژه ملی مترو اسلامشهر

رئیس جمهور تاکید کرد: ضرورت حفظ روحیه انقلابی در کشور

رئیس جمهور وارد اسلامشهر شد