مرکز آمار و اطلاعات فلسطین موسوم به «معطی» از انجام 14 عملیات ضدصهیونیستی نیروهای مقاومت فلسطین در 24 ساعت گذشته خبر داد.

در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی، مقاومت مسلحانه در مناطق مختلف کرانه باختری شکل گرفته و نسل جدید مقاومت در این منطقه به چالش جدی رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، مرکز آمار و اطلاعات فلسطین اعلام کرد، نیروهای مقاومت فلسطین طی شبانه روز گذشته با شلیک گلوله و پرتاب بسته‌های انفجاری به سمت نظامیان صهیونیستی با آنها در مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی مقابله کردند.

براساس این گزارش، عملیات نیروهای مقاومت در قدس، نابلس، رام الله، جنین، طولکرم، بیت لحم و الخلیل روی داده است و نیروهای مقاومت با حملات صهیونیست‌ها مقابله کردند.

از سوی دیگر نظامیان صهیونیست بامداد چهارشنبه به اردوگاه «عقبه جبر» و شهر اریحا یورش بردند و با جوانان فلسطینی درگیر شدند.

در همین رابطه کانال 7 رژیم صهیونیستی از وقوع 124 عملیات تیراندازی در کرانه باختری و قدس اشغالی طی ماه گذشته میلادی (می) علیه صهیونیست ها خبر داد.

طی ماه آوریل نیز درپی درگیری‌ها در کرانه باختری، سه صهیونیست کشته و 41 صهیونیست زخمی شدند و 11 فلسطینی نیز به شهادت رسیده بودند.

117

بیشتر بخوانید:

 

عملیات ضد صهیونیستی در جنوب نابلس / زخمی شدن 2 نظامی صهیونیست