غزه- ایران‌پرس: یکی از رهبران ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت، حمله رژیم اسرائیل به باریکه‌غزه پس از سفر رئیس جمهوری آمریکا به فلسطین‌اشغالی نشان‌دهنده چراغ‌سبز نظامی واشنگتن به تل‌آویو است.

پس از سفر چهارشنبه گذشته (13 ژوئیه 2022) «جو بایدن»، رئیس جمهوری آمریکا به فلسطین‌اشغالی، جنگنده‌های اسرائیلی صبح روز شنبه با حدود 10 فروند موشک مناطق مختلف باریکه‌غزه از جمله یک مقر مقاومت هدف قرار دادند. 
«فوزي برهوم» در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایران‌پرس در غزه تصریح کرد، حملات رژیم اسرائیل به باریکه‌غزه درپی سفر رئیس جمهوری آمریکا به فلسطین‌اشغالی، تایید می‌کند آمریکا در زمینه‌های نظامی، سیاسی و مالی به اسرائیل اجازه داده است تا ضد مردم فلسطین اقدام کند. 
این رهبر ارشد جنبش حماس اظهار کرد، با توجه به حمایت آشکار آمریکا از رژیم صهیونیستی، اتکا به دولت آمریکا برای توقف حملات، شهرک‌سازی‌ها، پایان اشغالگری و نیز اعطای حقوق مردم فلسطین، سرابی بیش نیست. 
فوزي برهوم گفت، تنها راه پایان حملات و شهرک‌سازی رژیم اسرائیل، اعتماد و اعتقاد به مقاومت و اتحاد مردم و گروه‌های مقاومت فلسطین در برابر اشغالگری رژیم اسرائیل است. 
این رهبر ارشد جنبش حماس تاکید کرد، اتحاد فلسطینیان درچارچوب «اقدام مسلحانه» برای مقابله با اشغالگری صهیونیست‌ها ضروری است.

112

 بیشتر بخوانید:

حمله جنگنده‌های اسرائیلی به باریکه غزه