بهمن 11, 1399 12:54 Asia/Tehran [Updated: بهمن 11, 1399 12:58 Asia/Tehran]
  • آموزش زبان فارسی در آفریقای جنوبی

پروتریا- ایران پرس: به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در آفریقای جنوبی و معاونت های امور بین الملل و آموزش و پژوهش بنیاد سعدی، دوره دوم آموزش زبان فارسی در آفریقای جنوبی آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، اکنون که کشور آفریقای جنوبی با توجه به قرار گرفتن در نیمکره جنوبی زمین فصل تابستان خود را آغاز کرده با تدابیر و اهتمام رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و بنیاد سعدی و با اغتنام از فرصت بوجود آمده، ناشی از تعطیلات مدارس و دانشگاه ها و مجازی شدن فعالیت های علمی آموزشی، متاثر از شیوع ویروس کرونا، آموزش های زبان فارسی در سه کلاس و به صورت همزمان شروع شده است.

«احمدعلی محسن زاده» رایزن فرهنگی ایران در آفریقای جنوبی و نماینده بنیاد سعدی با بیان این مطلب، اعلام داشت که این کلاس ها برای فرزندان ایرانی تبار و بومی های آفریقای جنوبی و دیگر انگلیسی زبان های ساکن این کشور بوده و شامل دو سطح نوآموز و یک سطح مقدماتی می باشد که به صورت برخط در محیط Adobe Connect از طریق مدرسان زبان فارسی بنیاد سعدی خانم‌ها: عامری،حسینی و شکری که مسلط به زبان انگلیسی نیز می باشند، برگزار می‌شود.

محسن زاده با تشکر از همکاری خوب بنیاد سعدی و مساعدت‌های مستمر سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، ابراز امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک شاهد گسترش بیشتر آموزش زبان فاخر فارسی در کشور آفریقای جنوبی باشیم.

117

بیشتر بخوانید:

برگزاری اولین دوره آموزش مجازی زبان فارسی در ژاپن

کلیدواژه