تیر 08, 1397 09:36 Asia/Tehran [Updated: مهر 15, 1398 18:50 Asia/Tehran]
  • معاون ستاد کل نیروهای مسلح: ایران با شعار نه شرقی نه غربی، روی پای خود ایستاد

معاون طرح و برنامه ستاد کل نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی ایران در 40 سال گذشته با شعار نه شرقی، نه غربی و حفظ استقلال، توانست روی پای خود بایستد.

به گزارش پارس تودی، سرتیپ دوم پاسدار «رضا عبداللهی» پنجشنبه شب در یادواره شهدای هفتم تیر و 313 شهید شهرستان مهریز یزد افزود: ایران با اقتدار و با تکیه بر دین و اطاعت از ولایت فقیه به راه خود ادامه می دهد.

وی اظهار داشت: آرمان جمهوری اسلامی دفاع از مظلومان و مقابله با ابرقدرتهااست و ایستادگی و مقاومت نظام ما باعث ظهور بیداری اسلامی در منطقه شده است.

معاون طرح و برنامه ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: ملت های اسلامی بویژه ملت های عراق، سوریه و یمن با الگو برداری از جمهوری اسلامی در مقابل استکبار جهانی، آمریکا و اسرائیل ایستاده اند.

عبداللهی به مسائل اقتصادی و معیشتی هم اشاره و تصریح کرد: مشکلات اقتصادی ما قابل حل است به شرط آن که نگاهمان به خارج از کشور نباشد و بر تولید و توان داخلی تکیه کنیم.

وی به فاجعه هفتم تیر اشاره کرد و گفت: آیت الله بهشتی و 72 تن از یارانش توسط منافقین کوردل که از عمال آمریکا بودند به شهادت رسیدند، وظیفه ماست که دشمن را بشناسیم و با توکل بر خدا در مقابل آنان مقاومت کنیم.

معاون طرح و برنامه ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: انقلابی عمل کردن و مدیریت جهادی، رمز موفقیت ماست بنابراین نباید به اروپا و آمریکا که دو لبه یک قیچی هستند اعتماد کرد.

عبداللهی به اهمیت همدلی مردم و مسوولان در برابر زیاده خواهی های اروپا و آمریکا اشاره و از حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

117/110