اسفند 29, 1397 01:23 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]
  • قاسمی: صهیونیست ها به فرافکنی و دروغ پردازی های روزمره علیه ایران عادت دارند

سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران سه‌شنبه شب ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر هک تلفن همراه مقامات این رژیم از سوی ایران را رد کرد و گفت: صهیونیست ها به فرافکنی و دروغ پردازی های روزمره علیه ایران عادت دارند.

به گزارش پارس تودی، "بهرام قاسمی" تصریح کرد صهیونیست ها و آمریکایی ها  از سر خصومت، کینه توزی و ترویج ایران هراسی، به تعبیر خود آنها درصدد اعمال فشار حداکثری به طریق گوناگون علیه ایران هستند.

سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران افزود اسرائیل  و آمریکا علاوه بر تولید دروغ، سعی دارند با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی، هر اتفاقی در جهان را ناشیانه به ایران مربوط نمایند.

قاسمی اظهار داشت، جمهوری اسلامی ایران  در حوزه های متنوع فن آوری، با اتکا به جوانانش، از توانمندی های بی بدیل و غیرقابل تصوری برخوردار است اما این توانمندی ها تنها به منظور رفع نیازهای داخلی و در جهت ارتقا جایگاه علمی ایران  و کاهش و قطع وابستگی های علمی و فن آوری به دیگران صورت می پذیرد.

سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران همچنین ضمن تکذیب ادعای نقش ایران در هک سیستم های پارلمان استرالیا تصریح کرد بی شک این دروغ نیز بخش دیگری از همان جنگ روانی است که علیه توانمندی های مشروع ایران در حوزه فن آوری صورت می پذیرد.

یک شرکت تحقیقاتی آمریکایی اخیرا مدعی شد بود هکرهای مستقر در ایران، سیستم های پارلمان استرالیا را هک کرده اند.

آمریکا و رژیم صهیونیستی از هر بهانه و حادثه ای برای اعمال فشار بر ایران استفاده می کنند.

جمهوری اسلامی ایران نقشی اساسی در مقابله با توطئه ها و اقدامات محور آمریکایی - صهیونیستی در منطقه دارد.117

بیشتر بخوانید:

قاسمی: دولت آمریکا بزرگترین ناقض گسترده حقوق بشر ملت ایران است

قاسمی: آمریکایی ها در پی حفظ محیط تنش زا در غرب آسیا هستند

قاسمی: مدعیان دروغین حقوق بشر در جنایات متجاوزان سعودی شریک اند

 

کلیدواژه

کامنت