بهمن 07, 1398 16:20 Asia/Tehran [Updated: بهمن 07, 1398 16:29 Asia/Tehran]
  • سرلشکر سلامی: آمریکا از تهدید فرماندهان سپاه پاسداران پشیمان می‌شود

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه آمریکا باید مراقب اقداماتش باشد، گفت: آن‌هایی که فرماندهان ایرانی را به ترور تهدید کرده‌اند اگر زنده بمانند قطعاً پشیمان خواهند شد.

به گزارش پارس تودی؛ سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز دوشنبه در واکنش به تهدید فرماندهان سپاه پاسداران از سوی آمریکایی‌ها، گفت: دشمنان جمهوری اسلامی بدانند، اگر فرماندهان ایرانی را تهدید به ترور کنند، جانِ هیچ فرماندهی از آن‌ها در اَمان نخواهد بود.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: اگر دشمنان بخواهند به اقدامات مخرب خودشان ادامه دهند، با شرایطی روبه‌رو می‌شوند که قادر به مدیریت و کنترل آن نیستند.

فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی، ناکامی آمریکایی‌ها علیه ایران در عرصه‌های مختلف را علت این تهدیدها دانست و گفت: آنها در عرصه های نظامی ناتوان و در عرصه تحریم های اقتصادی نیز با ناکامی مواجه شدند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه اقدام به ترور بیانگر ماهیت رژیم آمریکا است، یادآور شد: وقتی آمریکا نتوانست ایران را در دستیابی به فناوری‌های صلح آمیز هسته ای محروم کند، به ترور دانشمندان هسته‌ای ایران روی آورد و وقتی هم در عرصه های سیاسی، اقتصادی، روانی و نظامی هم ناکام می شود، چاره را در ترور می بینند.

فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم‌های متحد و متکی بر آن‌ها اساسا رژیم‌های ترور هستند و اکنون مجبور شده‌اند، این واقعیت را کاملا آشکار کنند.

سرلشکر سلامی افزود: جنایت آمریکایی‌ها در ترور سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» و تهدید به ترورِ سردار سرتیپ «اسماعیل قاآنی» فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بخش مهمی از این واقعیت است که آمریکا و رژیم صهیونیستی، رژیم‌‌های ترور هستند.118

بیشتر بخوانید:

سرلشکر سلامی: ناتوانی دشمنان اسلام، نتیجه مجاهدت‌های سپهبد سلیمانی است

سرلشکر سلامی: راه عبور از فراز دشمن ایستادگی است

سرلشکر سلامی: مبارزه با آمریکا با شهادت سپهبد سلیمانی جهانی شد

 

کلیدواژه

کامنت