بهمن 30, 1398 18:07 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 09, 1399 18:30 Asia/Tehran]
  • سرلشکر موسوی: حضور حداکثری در انتخابات توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال ایجاد تردید در ملت ایران است، گفت: حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی توطئه‌های دشمنان را خنثی می کند.

به گزارش پارس تودی، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» روز چهارشنبه در جمع فرماندهان و مدیران ارتش در کرمان با تاکید بر اهمیت حضور در انتخابات گفت: حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی، خنثی کننده توطئه‌های دشمنان و بیانگر احساس تعلق خاطر مردم به کشور عزیزمان ایران است.

وی افزود: مردم بصیر و انقلابی ایران اسلامی همواره با حضور به موقع خود در مناسبت های ملی و مذهبی و در صحنه‌های حساس، پشتیبانی خود را از انقلاب اسلامی اعلام کرده‌اند.

فرمانده کل ارتش خاطر نشان کرد: امروز دشمن آشکارتر از قبل به دشمنی و مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداخته و دشمنی خود را نمایان‌تر کرده است.

وی تصریح کرد: امروز دشمن با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی، اعمال تحریم‌های ظالمانه و زیر سوال بردن مبانی اصوالی جمهوری اسلامی، در صدد ایجاد تردید در ملت عزیر و تضعیف کشور عزیزمان است.

 امیر سرلشکر موسوی با تاکید بر اهمیت انتخابات و لزوم حضور گسترده عموم مردم در آن گفت: حضور گسترده در انتخابات، موجب تحکیم نظام جمهوری اسلامی و جواب دندان شکن به اقدامات و توطئه‌های استکبار جهانی و ایجاد همبستگی ملی است و بر همگان فرض است که با حضور گسترده علاوه بر نا امید کردن دشمنان، در سرنوشت خود نیز سهیم باشند.

انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی در 208 حوزه انتخابیه سراسر ایران برای انتخاب 290 نماینده مجلس روز جمعه (2 اسفند) از ساعت 8 صبح آغاز خواهد شد.

مراجع عظام تقلید، نیروهای مسلح، مجلس خبرگان رهبری، شورای عالی امنیت ملی، قوه قضائیه و دولت جمهوری اسلامی ایران در پیام‌های جداگانه ای، حضور پرشور مردم در انتخابات را موجب عصبانیت دشمنان دانستند و تاکید کردند: مردم ایران بار دیگر نشان خواهند داد، سیاست فشار حداکثری‌ آمریکا علیه جمهوری اسلامی شکست خورده است.

116

بیشتر بخوانید:

صیانت از آرای مردم با نظارت دقیق بر انتخابات

مشارکت خوبی در انتخابات خواهیم داشت

روحانی: حضور پرشور مردم ایران در انتخابات، آمریکا را عصبانی می‌کند

کلیدواژه

کامنت