مرداد 14, 1399 17:02 Asia/Tehran [Updated: مرداد 14, 1399 17:24 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: نمایشگاه «پایان حکومت داعش و اقتدار جبهه مقاومت» و موزه و سراسرنمای مقاومت سردار سپهبد شهید «قاسم سلیمانی» با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان عالیرتبه نیروهای مسلح افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری ایران‌پرس، در این نمایشگاه و موزه که امروز (سه شنبه) در تهران افتتاح شد، بخشی از تلاش‌های رزمندگان محور مقاومت و پشتیبانی‌های جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با دسیسه‌ها و اقدامات استکبار جهانی و ایادی منطقه‌ای آن‌ها و گروه‌های تروریستی به نمایش درآمده است.

سردار سرلشکر «محمد باقری» رئیس ستادکل نیروهای مسلح در حاشیه نمایشگاه اظهار کرد: اگر حضور و رشادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همرزمانش و همراهی و همدلی ملت و حاکمیت سوریه و عراق نبود، قطعا حاکمیت این کشورها در دست داعش و دیگر گروه های تروریستی بود.  

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در حاشیه افتتاح این نمایشگاه و موزه با تاکید بر گرفتن انتقام خون سردار سپهبد قاسم سلیمانی گفت: راه شهید سلیمانی تا آزادسازی قدس شریف و محو دشمنان اسلام و بیرون کردن آنان از بلاد مسلمین ادامه خواهد داشت.

سرلشکر سلامی یادآور شد: امروز هم مشعل مقاومت در دست سردار سلیمانی قرار دارد و جریان مقاومت همچنان در مسیر نورانی که او افتتاح کرد، با شتابی بیشتر جریان پیدا کرد و حتی انتقام خون این سردار عزیز به یک آرمان تبدیل شده است.

امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران هم در حاشیه آیین افتتاح موزه و سراسرنمای مقاومت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی با بیان اینکه دشمنان به دنبال نهادینه کردن ناامنی در منطقه بودند، تاکید کرد: نیروهای مقاومت با فرماندهی سپهبد سلیمانی ایستادگی کردند و به برکت خون شهدا، این اتفاق رخ نداد.

سرتیپ حاتمی افزود: رزمندگان مقاومت با فرماندهی دلاورانه و شجاعانه سردار سلیمانی و پشتیبانی کامل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و صنایع دفاعی توانستند مقابل کفر و همه کسانی که پول سلاح و جنایت خود را آورده بودند تا ناامنی را در منطقه ایجاد کنند، ایستادگی کردند.

سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که دی ماه 98 به دعوت رسمی مقامات عراق به این کشور سفر کرده بود، به همراه «ابومهدی المهندس» نائب‌رئیس بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و 8 نفر دیگر در حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی نزدیک فرودگاه بغداد عراق، به شهادت رسید.

بیشتر بخوانید:

ادای احترام ظریف به سردار سلیمانی و ابومهندس

تخت روانچی: ترور سردار سلیمانی؛ مصداق بارز تروریسم‌ دولتی امریکاست

تاکید سازمان ملل بر غیرقانونی بودن ترور سردار سلیمانی

کلیدواژه

کامنت