بهمن 09, 1399 13:53 Asia/Tehran [Updated: اسفند 14, 1399 14:41 Asia/Tehran]
  • روحانی: مراسم نمادین جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شکوهمندتر برگزار شود

رئیس جمهوری اسلامی ایران پس از گزارش قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا از آخرین برنامه‌ریزی و هماهنگی‌ها برای گرامیداشت 22 بهمن تاکید کرد که با توجه به محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا، باید مراسم نمادین جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با نوآوری و بکارگیری خلاقیت‌های تازه، شکوهمندتر برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «حسن روحانی» روز پنجشنبه در جلسه روسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت، امسال دو پیروزی انقلاب اسلامی و پیروزی در نبرد با استکبار را جشن می‌گیریم؛ دولتی که می‌خواست ما رنگ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را هم نبینیم اکنون با خفت و خواری از دنیای سیاست کنار گذاشته شده و در مقابل ما با افتخار چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب‌مان را هر چند به صورت نمادین اما با شکوه، جشن می‌گیریم.

روحانی تاکید کرد، باید با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی، از آغاز موج چهارم بیماری کرونا جلوگیری شود تا به این ترتیب مسئولان ناچار نشوند مجددا یک سلسله محدودیت‌ها را در شهرهایی که در وضعیت نارنجی و یا قرمز قرار می‌گیرند، اعمال کنند.

رئیس جمهوری اسلامی ایران همچنین به همه کمیته‌ها بویژه کمیته تبلیغات و قرارگاه عملیاتی دستور داد که هشدارهای لازم در خصوص ضرورت رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی با هدف حفظ سلامتی مردم و تداوم فعالیت‌های مرتبط با معیشت مردم، داده شود.

روحانی ابراز امیدواری کرد، با اقدامات موثر انجام شده، واکسن ساخت داخل بتواند همه مراحل تایید کیفی را طی کرده و مجوزهای لازم را کسب کند و واکسیناسیون با واکسن‌های خریداری شده از خارج نیز، طبق جدول اولویت‌های گروه هدف، در ماه بهمن آغاز شود.

118

بیشتر بخوانید: 

روحانی: مراسم امسال 22 بهمن عمدتا به صورت نمادین خودرویی و موتوری برگزار می شود

 

کلیدواژه