فروردین 26, 1400 15:30 Asia/Tehran [Updated: فروردین 26, 1400 15:40 Asia/Tehran]
  • سخنگوی ناجا: تحریم‌های اتحادیه اروپا نشانه عصبانیت از رویکرد ضد استکباری انقلاب اسلامی است

سخنگوی نیروی انتظامی در واکنش به تحریم های اتحادیه اروپا ضد برخی فرماندهان ناجا تاکید کرد اروپایی‌ها با تحریم فرماندهان نیروی انتظامی، عصبانیت خود را از پژواک گفتمان الهام بخش و ضد استکباری انقلاب اسلامی را آشکار و خباثت و دشمنی خود با نظام و ملت عزتمند ایران را بر همگان نمایان تر ساختند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سردار «مهدی حاجیان» سخنگوی ناجا با محکومیت اقدام غیر قانونی و نابخردانه اتحادیه اروپا، در تحریم برخی فرماندهای نیروی انتظامی، این اقدام را در امتداد راهبرد به اصطلاح فشار حداکثری بر ایران قلمداد کرد.

سخنگوی ناجا گفت: این اقدام در تداوم سایر تحرکات اتحادیه اروپا علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران است و به خوبی نشان داد که امنیت مردم ایران این بار هدف هجمه اروپایی ها قرار گرفته است.

سردار حاجیان تاکید کرد، حربه زنگ زده تحریم بار دیگر از سوی آمریکا و هم پیمانان اروپایی آن علیه برخی فرماندهان نیروی انتظامی به کار گرفته شد، اما  تحریم بی‌حاصل، تکراری و کور آنان نشانه ضعف، استیصال و سردرگمی اتحادیه اروپا در واکنش به ناکامی های آنها در مقابل اراده پولادین دولت و ملت ایران است.

سردار حاجیان خاطرنشان کرد: این گونه تحریم‌ها هیچ خللی در عزم جدی برای مبارزه علیه سیاست ‌های خصمانه آمریکا و اروپایی‌ها ایجاد نمی کند.

اتحادیه اروپا در ادامه همسویی با سیاستهای ضد ایرانی کاخ سفید 8 تن از فرماندهان نظامی و انتظامی ایران از جمله سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی و سردار "حسن کرمی"، فرمانده یگان های ویژه ناجا را تحریم کرد. // 114

بیشتر بخوانید:

ظریف: تحریم  و اقدامات خرابکارانه ابزار مذاکراتی به آمریکا نخواهد داد

ایران اقدام اتحادیه اروپا در تحریم 8 مقام ایرانی را محکوم کرد

 تحریم های جدید اتحادیه اروپا علیه ایران

کلیدواژه