اردیبهشت 21, 1400 12:24 Asia/Tehran [Updated: خرداد 08, 1400 22:21 Asia/Tehran]
  • سعید محمد: به هیچ جریان سیاسی تعلق ندارم/ نگاه به شرق خواهم داشت

تهران- ایران پرس: سعید محمد در نشست خبری پس از ثبت نام در ستاد انتخابات وزارت کشور تاکید کرد: بنده به صورت مستقل وارد انتخابات شدم و به هیچ جریانی تعلق خاطر ندارم.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سعید محمد، فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیاء صبح امروز سه شنبه و در اولین ساعات ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری 1400، با حضور در وزارت کشور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کرد.

محمد در پاسخ به سوال ایران پرس درباره این که آیا به نفع کسی کناره گیری می‌کند یا خیر، گفت: بنده به صورت مستقل وارد انتخابات شدم و به هیچ جریانی تعلق خاطر ندارم و‌ معتقدم‌ همین دو قطبی اصلاح‌طلبی و اصولگرایی به جامعه ضرر زده است.

نگاه به شرق خواهم داشت / "اول همسایگان"
داوطلب سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای ایجاد توازن در عرصه روابط بین الملل، در کنار ایجاد ارتباط با غرب، نگاه به شرق نیز خواهم داشت.
سعید محمد در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به مشکلات مردم ایران که با آن دست و پنجه نرم می کنند و مشکلات ناشی از سوء مدیریت ها و معیشت و بی عدالتی لازم است که تحول بزرگی در جامه اتفاق بیافتد.
سعید محمد گفت: مردم ایران گلایه مند هستند و نسبت به کارگزاران نظام ناراحت هستند و در قوانین سازوکارها و همه عرصه های نظام نیاز به اصلاحات مبتنی بر اصول داریم.
داوطلب سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: با تیمی بسیار قوی که رسما معرفی خواهم کرد پا به این عرصه گذاشتیم و برای دهک های پایین در بخش اقتصادی برنامه هایی هست که بتوانیم رضایت را برای این دهک ها به ارمغان بیاوریم در بخش یارانه ها عدالت را برقرار خواهیم کرد.
سعید محمد افزود: در بخش مسکن یک برنامه مدون طراحی شده است و در بخش خودرو، خودرو ایرانی را به عزت ملی تبدیل خواهم کرد.
داوطلب سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: اعتماد به بورس بر برمی گردانم و از سرمایه گزاران ایرانی خارج از کشور نیز برای توسعه اشتغال، برای سرمایه گزاری در ایران دعوت خواهم کرد. 
وی افزود: مشکل اشتغال را نیز حل خواهم کرد، برنامه های من بومی محور است و در بخش های فرهنگ، بانوان، عدالت، آموزش، حوزه سلامت و درمان برنامه های خوبی تدارک دیده شده است.
داوطلب سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: در بخش بین الملل، اقتدار را به ایران برمی گردانم و شعار من در این عرصه، "اول همسایگان" خواهد بود.
سعید محمد افزود: چون تاکنون آقای رییسی اعلام نامزدی نکرده اند، من فعلا در کارزار انتخاباتی هستم، من به صورت مستقل در انتخابات شرکت می کنم و از من حمایتی نشده است و خواهان حمایت نیز نیستم.

ثبت‌نام داوطلبان دوره سیزدهم انتخابات ریاست‌ جمهوری از صبح امروز سه شنبه در محل ستاد انتخابات کشور در تهران آغاز شد.

کلیدواژه