اردیبهشت 22, 1400 19:41 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 22, 1400 19:51 Asia/Tehran]
  • ثبت نام ۶۳ نفر در دومین روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

سخنگوی ستاد انتخابات کشور از ثبت‌نام ۶۳ نفر دیگر در جریان دومین روز نام‌نویسی از کاندیداهای ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سید اسماعیل موسوی در پایان دومین روز  ثبت‌نام از داوطلبان ریاست جمهوری اظهار کرد: امروز فرایند ثبت‌نام از داوطلبان با حضور تعدادی از افراد انجام شد که مجموع روز اول و دوم ۱۳۰ نفر شدند. 

وی افزود: فردا نیز از ساعت ۸ صبح کار ثبت‌نام را آغاز می‌کنیم، برخی از داوطلبان مدارک‌شان کافی نیست و نواقصی دارد فرصت دارند تا مجدداً مراجعه و مدارک خود را کامل کنند.

محمود احمدی‌نژاد، رستم قاسمی، محمد عباسی، امیرحسین قاضی زاده هاشمی، محمد حسن قدیری ابیانه، حسن سبحانی و محمدشریف ملک‌زاده از چهره‌های معروفی بودند که امروز در وزارت کشور حاضر شده و ثبت نام کردند. 

امروز همچنین حجت الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور و حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با حضور در محل ستاد انتخابات از فرایند ثبت نام داوطلبان بازدید کردند.

منتظری که عضو هیات نظارت بر تبلیغات انتخابات هم است ابراز امیدواری کرد در روزهای باقیمانده شاهد حضور افرادی باشیم که خود را صالح می‌دانند و در نهایت یک انتخابات خوب، سالم، پرشور و بی دغدغه داشته باشیم. 

ذوالفقاری نیز از پیش بینی تمهیدات امنیتی لازم برای همه مراحل انتخابات خبر داد و گفت در مرحله اخذ رای با توجه به افزایش شعب اخذ رای، فقط ۲۵۰ هزار نیرو در زمان برگزاری انتخابات مستقیم برای حراست از شعب اخذ رای به کار گرفته می‌شود. // 114

بیشتر بخوانید:

ثبت نام رستم قاسمی، محمد عباسی و قاضی‌زاده هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری 1400

احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد+ فیلم

دومین روز ثبت نام داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری| پخش زنده از ایران پرس

تاکید رئیس جمهور بر فراهم کردن زمینه حضور پر شور مردم در انتخابات

کلیدواژه