تیر 31, 1400 18:41 Asia/Tehran [Updated: تیر 31, 1400 18:46 Asia/Tehran]
  • علی عسکری: تجهیزات فنی رسانه ملی ایران در سطح جهانی است

تهران- ایران پرس: رئیس رسانه ملی با تاکید بر به روز بودن تجهیزات فنی سازمان صداوسیما گفت: امروز با امنیت مسیر پیشرفت را طی می‌کنیم و با تکیه بر توانمندی داخلی پیش می‌رویم.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «عبدالعلی علی عسکری» در آیین افتتاح استودیو‌های رادیویی تلویزیونی و واحد سیار HD صداوسیمای مرکز گیلان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و هشت سال دفاع مقدس و تبریک فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر ادامه داد: افتتاح این طرح‌ها می‌تواند زمینه را برای خدمت بیشتر به مردم فراهم کند. استان گیلان استانی راهبردی، مرزی و مهم است و همیشه در جنبه‌های مختلف نقش آفرینی کرده است.

وی با اشاره به زیرساختی بودن طرح‌های افتتاح شده تصریح کرد: این طرح‌ها در تراز جهانی قرار دارد و این افتخاری برای استان گیلان است که امروز به پیشقراول توسعه‌ فنی تبدیل شده است.

رئیس رسانه ملی با اشاره به پیشرفت‌های حوزه فنی در رسانه ملی افزود: برخی از تجهیزات را شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی در ایران تولید می‌کنند که این افتخار آفرین است. در مجموع تلاش بسیار خوبی شده تا امروز به این نقطه برسیم.

علی عسکری با اشاره به شعار سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گفت: اگر توانستیم بعد از تحریم هایی که اعمال شد، دوام بیاوریم و مقاومت کنیم، با تکیه بر تولیدکنندگان داخلی بود.

117

بیشتر بخوانید:

علی عسکری: دستاوردهای فنی رسانه ملی نشانی از خوداتکایی و بی اثر بودن تحریم‌ها است

کلیدواژه