شهریور 21, 1400 12:39 Asia/Tehran [Updated: شهریور 21, 1400 12:47 Asia/Tehran]
  • بیانیه نمایندگان مجلس در قدردانی از نیروی دریایی ارتش

تهران- ایران پرس: عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۶۵ نفر از نمایندگان را در تقدیر و تشکر از حضور متقدرانه نیروی دریای ارتش در اقیانوس اطلس، دریای شمال و دریای بالتیک قرائت کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، در بیانیه نمایندگان مجلس که سید محسن دهنوی آن را قرائت کرد، آمده است: اینک به فضل الهی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اقتدار، صلابت و با خلق صحنه های ناب و همدلی خود با امام راحل (ره)، رهبری، شهدا و مردم در دوران سخت تحریم دشمنان را در رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام گذاشته اند و در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با عزمی راسخ و با بهره گیری از مدیریت جهادی و با تکیه بر جوانان مومن و متعهد حماسه سال های حضور مستمر و خستگی ناپذیرخود را در دریا که با تقدیم صدها شهید حاصل شده ادامه خواهند داد.

در بیانیه نمایندگان مجلس آمده است : نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درحالی اقدام به حضور مقتدرانه و غرور آفرین در اقیانوس اطلس، دریای شمال و دریای بالتیک نموده که دشمن زبون مدعی است با اعمال فشار حداکثری ایران را دچار مشکل نموده است.

در حالی که مشاهده می نماییم نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران ضمن تامین قطعات با فناوری بالا و از منابع داخلی نه تنها آسیبی از تحریم ها ندیده بلکه به مراتب قوی تر از قبل ظاهر شد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نام ملت بزرگ ایران اسلامی و به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از تلاش های صادقانه و مجاهدت های خستگی ناپذیر امیر فرماندهی محترم کل ارتش جمهوری اسلامی سرلشگر سیدعبدالرحیم موسوی، فرماندهان و افسران، درجه داران و سربازان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر می نماییم.

112

 بیشتر بخوانید:

پیام تبریک فرماندهان ارتش در پی بازگشت ناوگروه 75 نیروی دریایی 

فرمانده معظم کل قوا بازگشت مقتدرانه ناوگروه نیروی دریایی را تبریک گفتند

هفتاد‌ و‌ پنحمین ناوگروه نیروی دریایی‌ارتش به آب های سرزمینی ایران رسید

کلیدواژه