شهریور 24, 1400 11:37 Asia/Tehran [Updated: شهریور 29, 1400 11:20 Asia/Tehran]
  • پایان واکسیناسیون کرونای دانشجویان تا آذر

تهران - ایران پرس: معاون آموزشی وزارت علوم با اعلام اینکه واکسیناسیون استادان و کارکنان دانشگاه‌ها به اتمام رسیده است، گفت، برگزاری حضوری کلاس‌ ها به واکسیناسیون کرونای همه دانشجویان که حداکثر تا آذربه پایان می‌ رسد، بستگی دارد؛ بنابراین ترم اول به صورت آموزش الکترونیک برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «علی خاکی صدیق» معاون آموزشی وزارت علوم درخصوص نحوه از سرگیری آموزش در دانشگاه های کشور و اینکه آیا قرار است این وظیفه به دانشگاه ها واگذار شود یا خیر اظهار داشت، به صورت کلی و با توجه به شرایط کرونا و مصوبه ستاد ملی کرونا نحوه آموزش برای ترم آینده در دانشگاه ها در ابتدا به طور قطع به صورت الکترونیکی خواهد بود و در ادامه ترم نیز بسته به اینکه واکسیناسیون دانشجویان به چه شکلی پیش رود، تصمیم گیری خواهد شد.

«علی خاکی صدیق» درخصوص تکلیف دانشجویان نو ورود به دانشگاه ها نیز گفت، به طور حتم شروع کلاس های این دسته از دانشجویان به صورت الکترونیکی خواهد بود و اگر در خصوص موج های بعدی کرونا مشکلی نباشد، کلاس ها در ترم های بعدی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

معاون آموزشی وزارت علوم با بیان اینکه در حال حاضر کار واکسیناسیون اساتید و کارکنان دانشگاه های سراسر کشور تقریبا تمام شده است و ما در این بخش مشکلی نداریم، افزود، بحث واکسیناسیون دانشگاه ها مهم است و با جدیت پیگیری می شود.

115

بیشتر بخوانید: 

عین اللهی از آغاز واکسیناسیون دانش آموزان تا دو هفته آینده خبر داد

ايران در جایگاه دوم واکسیناسیون هفتگی کرونا در جهان

کلیدواژه