مهر 30, 1400 13:31 Asia/Tehran [Updated: بهمن 02, 1400 22:24 Asia/Tehran]
  • حضور رئیس جمهوری در جمع صمیمی مردم روستای فتحعلی پارس‌آباد

اردبیل- ایران پرس: رئیس جمهور با حضور در روستای فتحعلی در استان اردبیل از نزدیک و در فضای صمیمی با عشایر و کشاورزان این روستا دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، عشایر و کشاورزان با ابراز خوشحالی از حضور «سیدابراهیم رئیسی» رئیس جمهور در منطقه، مشکلات و دغدغه‌های محلی و شخصی خود را در فضای صمیمی با رئیس جمهور در میان گذاشتند.

رئیس جمهوری پس از شنیدن دغدغه‌ها و مطالبات مردم روستای فتحعلی، به استاندار و وزیر جهاد کشاورزی دستور داد مشکلات آنان را پیگیری و حل کنند.

رئیسی خطاب به مردم روستای فتحعلی با قدردانی از تلاش کشاورزان و عشایر برای تولید محصولات کشاورزی و دامی گفت: دولت مصمم است با برنامه‌ریزی‌های مناسب صورت گرفته، به بهبود وضع کشاورزان منطقه و رفع مشکلات آنان اقدام کند.

رئیس جمهور در هشتمین سفر استانی خود صبح امروز (جمعه) با استقبال نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، استاندار و مسئولان ارشد استانی وارد شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان شد.

رئیسی را در این سفر، رئیس دفتر رئیس جمهور و وزیران نیرو، جهاد کشاورزی، امور اقتصادی و دارایی، و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همراهی می‌کنند.

بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و زیربنایی، دیدار با نخبگان، خانواده شهدا و قشرهای مختلف مردم، حضور در شورای اداری، و نشست خبری از جمله برنامه‌های رئیس جمهور در این سفر است.

117

بیشتر بخوانید:

برنامه‌های دولت برای توسعه ظرفیت‌های کشاورزی استان اردبیل

بازدید رئیس جمهور از مجموعه کشت و صنعت مغان/ دولت از پیشرفت این مجموعه کم‌نظیر حمایت می‌کند

رئیسی: توسعه راه‌های شمال استان اردبیل اولویت دولت است

بازدید رئیس‌جمهوری از عملیات پایاب سد خداآفرین

کلیدواژه