آبان 03, 1400 12:46 Asia/Tehran [Updated: آبان 03, 1400 12:49 Asia/Tehran]
  • ارتقاء تجهیزات شبکه فرماندهی ارتش ایران

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران از آزمایش تسلیحات جدید و بومی با قابلیت کنترل پیشرفته و آنلاین در رزمایش فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» با اشاره به برگزاری دهمین رزمایش اقتدارهوایی فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش در خصوص وجه تمایز این رزمایش با سایر رزمایش‌های نیروی هوایی گفت: یکی از وجوه تمایز این رزمایش با رزمایش‌های پیش از آن توسعه و پیشرفت شبکه فرماندهی و کنترل است. 

دریادار سیاری نمایش خلاقیت و تاکتیک‌های هوایی را یکی دیگر از ویژگی‌های رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش دانست و گفت: این رزمایش یکی از ارزشمندترین رزمایش‌ها و اثرگذار در ارتقای توانمندی و توان رزم نیروی هوایی ارتش برای دفاع از حریم کشور است.

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت با این گستره عظیم جغرافیایی توسط شبکه مدیریت و فرماندهی پیشرفته به صورت آنلاین در تهران و در مرکز پست فرماندهی نیروی هوایی مشاهده و تحت نظارت و ارزیابی قرار گرفت.

دهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت، روز پنجشنبه 29 مهر با رمز مقدس «یامحمد رسول الله (ص)» با حضور گسترده پایگاههای نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. 

117

بیشتر بخوانید:

دهمین رزمایش‌ اقتدار هوایی فداییان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش؛ تاکید بر اقتدار و امنیت

کلیدواژه